Юрій Іздрик зніметься у новому фільмі Ірини Цілик під назвою «Я і Фелікс»

Відомий український письменник, наш земляк, калушанин Юрій Іздрик знявся у тизері нового фільму «Я і Фелікс» за ще не опублікованим романом «Хто ти такий?» Артема Чеха української режисерки Ірини Цілик.

Юрій виконує одну з головних ролей – Фелікса — колишнього контррозвідника, бійця ГРУ, десантника Радянської Армії і глибоко травмовану досвідом війни людину.

Фільм розповідатиме про хлопчаче дорослішання у 1990-і роки, передаватиме атмосферу того часу – як домашню так і соціальну. І дружба восьмирічного хлопчика з Феліксом, який став частиною його родини, займає одне з центральних місць.

Кадри з тизеру нового фільму «Я і Фелікс».

Сам Ю. Іздрик, коментуючи тизер, написав на своїй сторінці у Facebook: «З Іриною Цілик ми приятелюємо вже купу років, з її чоловіком Артемом Чехом знаємося теж доволі давно, а з їхнім «афігенним» сином Андрієм я познайомився лише цього літа на знімальному майданчику майбутнього фільму «Я і Фелікс». Ми відразу заприятелювали. Отже, кіно буде.

Кіно буде, бо show must go on, бо хімія людських стосунків – єдине, що важить у цьому ***ватому світі, бо з минулим конче належить поквитатися бодай сьогодні…».

Стрічку зніматиме кінопродакшн «ForeFilms». Продюсери – Володимир Яценко та Анна Соболевська. Зйомки заплановані на осінь 2020 року

Нагадуємо, що цього року Ірина Цілик отримала нагороду за найкращу режисерську роботу у категорії світового документального кіно за стрічку «Земля блакитна, ніби апельсин».