Правила використання матеріалів сайту та газети «Галичина»

1. На цій сторінці описані умови, які регулюють використання матеріалів сайту https://galychyna.if.ua та газети «Галичина», розроблених редакцією газети «Галичина» (далі – «Сайт», «Ми», «Редакція», «Газета»).

2. Матеріали, опубліковані на Сайті та у Газеті, призначені для вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті та у Газеті, включаючи, але не обмежуючи: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео кліпи (далі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем Редакції або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

3. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, лише за умови прямого відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу.

4. Для друкованих видань передрук матеріалів редакції газети «Галичини» дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора.

5. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права".

6. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

7. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, редакція газети «Галичина» залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.