У 2021 році “Євробачення” відбудеться у незвичному форматі

Пісенний конкурс “Євробачення” цього року через пандемію знову відбудеться в нетрадиційному форматі. Про це повідомили організатори в пресрелізі, опублікованому на сайті конкурсу.

Через поширення COVID-19 в березні 2020 року «Євробачення-2020» скасували. Минулого року конкурс відбувався у форматі онлайн-концерту «Євробачення: Європо, запали світло», який транслювали на національних мовниках країн-членів Спілки. Цього року, коли пандемія набрала обертів, теж будуть вжиті карантинні заходи, проте конкурс, як обіцяють організатори, має відбутися.

“Євробачення, безумовно, відбудеться в травні цього року, попри пандемію, але в обставинах, що склалися, на жаль, неможливо провести захід так, як ми звикли”, – зазначив виконавчий директор Євробачення Мартін Остердаль.

Як заявив Остердаль, розглядаються кілька варіантів проведення конкурсу. За словами організаторів, планують зосередити зусилля на реалізації такого сценарію проведення заходу, згідно з яким всім учасникам необхідно буде дотримуватися соціальної дистанції.

Може бути обмеження пересування та кількості глядачів у залі.

Виконавці, які не зможуть особисто бути присутніми на змаганні, зможуть використовувати заздалегідь підготовлені живі записи своїх виступів. Ті, хто планують їхати у Нідерланди, виступатимуть на сцені наживо при дотриманні всіх вимог безпеки.

За погіршення епідемічної ситуації конкурс відбуватиметься в умовах локдауну - через онлайн-трансляцію.

Згодом організатори повідомлять, яким буде остаточний варіант сценарію конкурсу.

Наразі вони зосередять свої зусилля на сценарії, в якому «Євробачення» буде відбуватися із соціальним дистанціюванням і виступами артистів у Роттердамі.

Виконавчий директор конкурсу Мартін Остердаль при цьому заяив, що здоров’я та безпека всіх учасників «Євробачення» — від команди організаторів до артистів — пріоритет організаторів.

Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2021» представлятиме український гурт Go_A, який переміг у відбірному конкурсі минулого року. Лише за умови, що вони представлять нову пісню.