Передплата-2024. Найвища відзнака для газетярів – регулярна й масова передплата їхнього видання

Цьогорічний День журналіста, який в Україні традиційно відзначили 6 червня, приніс чимало приємних несподіванок для працівників редакції газети «Галичини», крім, звісно, самих привітань-побажань звідусіль і від багатьох шанувальників нашого видання. Зокрема грамотою обласної державної адміністрації нагороджено колектив нашої редакції – за дотримання високих стандартів української журналістики в умовах воєнного стану. Подякою голови обласної ради відзначено завідувачку відділу політики часопису журналістку Оксану ПРОЦЮК – за високий професіоналізм у висвітленні актуальних питань зовнішньої та внутрішньої політики нашої держави, діяльності органів місцевого самоврядування різного рівня, життя прикарпатських громад загалом. Грамоту обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки й цінний подарунок вручено завідувачеві відділу соціальних розслідувань журналістові Ігорю ЛАЗОРИШИНУ – за фахове ведення на сторінках видання волонтерської тематики, за оригінальність і його авторського проєкту «Людина у війні», який він реалізовує в газеті від початку великої війни в Україні.

Від імені колективу «Галичини» висловлюю сердечну подяку названим установам за таке високе поцінування нашої праці, а також нашим партнерам – Івано-Франківській міській раді територіальної громади, зокрема її голові Русланові Марцінківу, аграрній компанії «Контінентал Фармерз Груп», компанії «Благо», народній депутатці Оксані Савчук – за святкові дари…

Ми щиро вдячні й великій армії шанувальників нашого видання за те, що вони з нами. А особливо тим постійним його читачам, котрі віддавна з часописом, і тепер, коли триває передплата на українську періодику на друге півріччя 2024-го, роблять (уже зробили чи збираються те здійснити) вибір знову на користь «Галичини». Особливе спасибі тим нашим читачам, хто оформив передплату на нашу газету саме в день професійного свята працівників медіа – 6 червня. Передусім саме завдяки вашій підтримці, шановні наші передплатники, вдалося зберегти газету серед штормових хвиль української сучасності. Сердечне спасибі вам за те, що допомогли таки провести наш корабель, причому й не надто пошкодженим, між Сціллою й Харібдою реформування періодичних видань комунальної форми власності, відтак підсобили в тому, щоби вистояти в умовах коронавірусної пандемії й пов’язаних із нею локдаунів та інших негативних моментів інформаційного пресингу в суспільстві, що активно сприяєте регулярному виходу часопису у світ в часі великої війни в Україні. Дякуємо вам за довіру й часті позитивні відгуки про нашу працю.

А принагідно повідомимо, що й упродовж другої половини року газета «Галичина» дотримуватиметься своїх звичаєвих стандартів у виконанні покладеної на неї суспільством місії хронікера життєдіяльності держави й регіону. Загалом на її сторінках побільшає текстів воєнної тематики. Зокрема регулярно оприлюднюватимемо погляди західних військових експертів на бойові дії в Україні – один із таких публікуємо вже у цьому номері. Також продовжимо ще на значну частину другого півріччя друк дослідження під рубрикою «Війна в Україні: спроба осмислення». Започаткуємо з Божою поміччю в липні-серпні ще один цикл публікації під рубрикою «Врем’я люте», під якою подаватимемо узагальнену аналітику щодо подій, віянь і тенденцій у світі, так чи інакше дотичних до України та великої війни на її землі. А з огляду на деякі читацькі запити-прохання колонку «Коротко про важливе» зробимо вже постійною.

Заодно нагадуємо, що передплата на періодику обласної сфери розповсюдження триватиме до 25 червня.

Головний редактор газети "Галичина"