Микола Савчук став Почесним краєзнавцем України

Краєзнавець і фольклорист, Заслужений артист України, письменник-гуморист Микола САВЧУК презентував у Коломийському педагогічному коледжі свою книжку спогадів «Хатами й архівами за давниною»), яка недавно побачила світ у видавництві «Фоліант» в Івано-Франківську. У ній він розповідає про свої краєзнавчі і фольклорно-етнографічні захоплення.

Під час цих організованих педколеджем і Музеєм коломийської книги книжин, як називає книжкові презентації М. Савчук, члени обласного правління Національної спілки краєзнавців України Валерій Ковтун і Василь Глаголюк вручили йому свідоцтво про присвоєння звання «Почесний краєзнавець України» і нагрудний знак. Про роль Миколи Савчука в науково-культурному житті Коломиї говорили той самий В. Глаголюк як голова міськрайонного товариства «Просвіта», а також лауреат Шевченківської премії Михайло Андрусяк, науковець Микола Васильчук та ін.

М. Савчук написав, упорядкував і видав понад 70 книжок, з яких понад 50 – на тему краєзнавства і фольклору (серед них – книжки-альбоми про Коломию та багатотомна «Енциклопедія Коломийщини»), а також чотири компакт-диски автентичного фольклору.