«Инший пейзаж» об’єднав митців експериментаторів з різних міст

У галереї Центру сучасного мистецтва в Івано-Франківську відкрили виставку «Инший пейзаж». Особливість цієї експозиції в тому, що її учасниками стали три десятки художників з різних міст України – від Коломиї, Надвірної й самого обласного центру Прикарпаття до Львова, Рівного, Маріуполя, Дніпра, Донецька…

На виставці представлено понад шістдесят робіт пейзажного жанру, виконаних у різних техніках, зокрема таких як живопис, графіка, текстиль, «found objects», фотографія. Але їх вирізняє (виводить за рамки звичного сприйняття цього жанру) й об’єднує в «Инший пейзаж», сказати б, альтернативна манера творчості – без надмірного наративу, реалізму, з наявністю експериментального авторського підходу і застосуванням незвичних методик.

Подія викликала чималий інтерес у поціновувачів сучасного мистецтва. Адже, крім усього іншого, це ще й перша виставка після пом’якшення карантинних обмежень в Івано-Франківську. Експозиція триватиме до 20 жовтня за адресою: вулиця Марійки Підгірянки, 23 (вхід з вул. Стефаника).