Як працювати в інтернеті ефективніше?

В останні кілька років робота та навчання у віддаленому режимі стали дуже популярними та затребуваними. Через пандемію багато хто змінив професії, почав навчатися чогось нового, щоб мати можливість заробляти, будучи при цьому мобільним. І для того, щоб бути продуктивним на відстані, необхідно, по-перше, мати надійну техніку (ПК або ноутбук), а по-друге, відмінний швидкісний інтернет. Рекомендуємо звернути увагу на домашній інтернет в Івано-Франківську від Київстар. Компанія вже не перший рік надає послуги мобільного зв'язку, але також добре зарекомендувала себе і в інших сферах обслуговування.

Можливості інтернету від Київстар

Насамперед клієнтів приваблює безкоштовне підключення послуги інтернету. Щоб замовити підключення вам потрібно заповнити заявку на сайті компанії, після чого співробітник зателефонує вам — уточнивши додаткову інформацію ви оберете відповідний час для виклику майстра. Новим користувачам надається знижка на 3 місяці – 50% на тарифний пакет “Домашній”. Пропонуються й інші способи заощадити гроші, наприклад повернення суми за купівлю роутера як знижку на користування тарифом. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми або питання — задати їх можна зателефонувавши в техпідтримку, яка працює цілодобово.

Які додаткові послуги має Київстар?

Ще одна перевага Київстар — можливість вибрати суперсилу (додаткову послугу) безкоштовно. Серед них:

  • Гігабіт – за допомогою цієї суперсили можна збільшити швидкість з'єднання до 1 Гбіт/с;
  • Київстар ТВ – можливість підключення телебачення з більш ніж 300 каналами, а також різними фільмами та серіалами у високій якості, перегляд можливий з 5 пристроїв одночасно;
  • Статичний IP – дає додатковий захист вашого інтернет-з'єднання та дозволяє мати віддалений доступ до корпоративних файлів вашої компанії.

Ще одним плюсом є те, що змінити суперсилу ви можете будь-якої миті.

Київстар був одним із перших операторів мобільного зв'язку в Україні. За більш ніж 20 років на ринку зарекомендував себе як надійна компанія з вигідними умовами користування та комфортним обслуговуванням. Тому якщо ви шукаєте хорошого провайдера, на Київстар точно варто звернути увагу.