Вийшла друком книжка бувальщин Ольги Парадовської «Світ любові»

В івано-франківському видавництві «Місто НВ» побачила світ нова, друга за ліком, книжка «малої прози» письменниці із села Лецівка на Рожнятівщині Ольги Парадовської – добірка бувальщин для дорослих і дітей «Світ любові». Авторка присвятила свою нову книжку онукам – Тарасові, Ангеліні, Миколі, Ані та Єві. Передмову до видання під назвою «У світі любові» написала знана поетеса із селища Перегінська, членкиня НСПУ Наталя Данилюк і означила твори авторки «добрими», «щирими», «правдивими», «зворушливими», «справжніми», «живими» та «невигаданими», домінантою яких є Любов. А ілюстрував видання художник Ю.Площанський.

Ольга Парадовська в літературному просторі Прикарпаття головно відома як поетеса - авторка поетичних збірок «Людина – Всесвіту краплина», «Міцність», «На струнах осені», «Сходинки пам’яті», «Неспокій» та «Візерунки долі», а також книжки новел «Нерозділена любов». Її твори друкувалися в районній, обласній і центральній пресі, журналах «Дніпро», «Перевал» та збірниках Рожнятівського літературного об’єднання «Ґорґани», представником якого є Ольга Парадовська.

Книжка життєвих оповідок «Світ любові» - дуже тепла, включає до двох десятків образків з життя людей, а її сюжетно-тематична палітра - попри передачу сюжетів через розповіді від першої особи і цілковиту відсутність діалогічного мовлення - передусім сфокусована на емоційному світосприйнятті, моралі і поведінці героїв, але без напускної зверхності і повчань. А назви бувальщин промовисті, прості і водночас змістовно насичені: «Мухтарик», «Сонечко», «Рижик», «Дмитрик», «Софійка», «Білочка», «Мурахи», «Гріх», «Люблячий батько», «Надія», «Пресвяте Причастя», «Причинна», «Байдужість», «Прокляття», «Розпач».

Редактор відділу соціальних розслідувань та комунікацій з читачами