Від чого і як захищатися бізнесу в мережі: 4 найпопулярніші кіберзагрози в 2021

Після того, як практично весь світ перейшов на віддалену роботу тема кібербезпеки стала актуальнішою, ніж будь-коли. Розглянемо реальні загрози, пов'язані з цим. Цілком можна їх попередити, звернувшись до фахівців з кібербезпеки. Це варто зробити всім підприємствам, як малому, так і середньому бізнесу.

Яких загроз варто побоюватися в 2021 році?

  • Щоб скомпрометувати домашнє середовище, в 2021 році зловмисники будуть атакувати корпоративні і домашні пристрої. До пандемії ця проблема більше стосувалася корпорацій, зараз же віддалені співробітники справедливо побоюються, що домашні мережі можуть потрапити під удар з тією ж легкістю.
  • Прогнозуються багатьма фахівцями з кібербезпеки атаки на хмарні платформи, так як сьогодні вони використовуються все активніше. Шахраї знаходять нові способи злому "хмар". На сайті провідного українського провайдера DataGroup можна проконсультуватися онлайн з приводу захисту від DDoS-атак і замовити послугу захисту від загроз в мережі.
  • Атаки на сервіси мобільних платежів вкрай актуальні в 2021 році. Все частіше зловмисники різноманітними методами, включаючи соціальну інженерію, отримують доступ до персональних даних і заволодівають великими грошовими сумами. Ні в якому разі не передавайте дані про свою карту стороннім людям.
  • Незмінно популярним напрямком кіберзлочинності в 2021 році залишаються методи соціальної інженерії, в яких в основному використовуються соціальні мережі і месенджери. Зловмисник отримує до них доступ, входячи в довіру і компрометує власника профілю. Атаки на платформах соцмереж отримують серед просунутих зловмисників все більшого поширення.

    Кіберінціденти швидко поширилися по всьому світу. У канадських страховиків у 2020 році коефіцієнт чистих виплат по кіберризикам склав 105% проти 39% роком раніше, повідомляє Fitch Ratings. Причинами найчастіше стають злом, фішинг і недбалість. Навіть помилка конфігурації брандмауера може дати зловмисникам зелене світло. Тому варто подумати, як захистити свій бізнес від такого роду посягань. Адже під загрозою не тільки матеріальні активи, але і репутація компанії. А такого роду втрати можуть поставити під удар існування бізнесу. Сьогодні виникають нові тренди кібербезпеки і заходи, покликані захистити персональні дані в Мережі. Захистіть свій бізнес вже зараз, щоб завтра не підраховувати збитки.