У середині червня на Прикарпатті відбудеться UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL

Це свято пісні й танцю, яке триватиме в селі Підгір’ї на Богородчанщині 15–16 червня, вже нарекли однією з найбільш масштабних музичних подій на Західній Україні нинішнього року.

На фестивалі, за твердженням його організаторів, можна буде почути драйвові «МОЗГІ», веселого «DZIDZIO», чуттєву «Другу Ріку», епатажну Олю Полякову, ліричний «СКАЙ», енергійного IVANNAVI, а ще Арсена Мірзояна, «БеzОбмежень», «Скрябіна» й багатьох інших.

Виступатимуть не лише вітчизняні виконавці, а також експериментатори «YUKO», які були фіналістами цьогорічного Євробачення, незвичний гурт «[O]» разом із їхніми хітами «Пікачу», «Роби любов», «Самий сок» та неординарний «ARTBAT».

Чимало й відомих діджеїв та музикантів із Європи презентуватимуть найцікавішу музику своїх країн. Зокрема українську публіку порадує нідерландський музичний продюсер FERRYCORSTEN, ізраїльський виконавець NADAVDAGON, діджеї з Великої Британії: JAMESZABIELA та «APHRODITE» – усі працюють у різних напрямах сучасної музики.

Зрештою, у програмі UNDERHILL на гостей свята чекає так багато всього, що його стане на дві доби безперервних музики, співів, танців. На летовищі в Підгір’ї облаштують два великих танцполи: UnderDay та UnderNight.

Як кажуть мистецтвознавці, фестивалю такого формату, коли дні й ночі зіллються в одне вокально-хореографічне дійство, ще не було в Україні.

Більше того, вдень 15 та 16 червня пілоти з Baltic Bees (Латвія) творитимуть авіа-шоу, а вночі організатори дивуватимуть публіку унікальним проекційним шоу у стилі 3D-mapping та піротехнічними видовищами!

У рамках свята передбачено для тих, хто потрапить на фестиваль… з повітря, прилетівши на літаку, гелікоптері чи приземлившись на летовищі з парашутом, право безкоштовного перебування на фестивалі.