Поповнення інтернету Vivat TV з сервісом Oplata

Оплата послуг через інтернет — задача, яку найзручніше вирішувати за допомогою спеціальних сервісів. Якщо потрібно поповнити рахунок Vivat TV, це простіше зробити за посиланням — на площадці Oplata, яка спеціально розроблена для платежів по самим різним напрямкам. Це швидко, на 100% безпечно і доступно в будь-який час доби — без черг і виходу з дому.

Для проведення оплати користувачам знадобиться лише карта Visa або MasterCard будь-якого українського банку. Такі картки є майже у всіх повнолітніх жителів країни, тому такий спосіб поповнення рахунку найзручніший.

Як оплачувати Vivat TV
Перейшовши по вказаному посиланню, користувач побачить перед собою лаконічну форму. Для платежу потрібно мати під руками лише номер договору інтернету. Далі вказується сума поповнення, вводяться і підтверджуються платіжні дані. Система відразу ж після оплати відправляє гроші, так що рахунок оновлюється дуже швидко. Затримка трапляється лише в тому випадку, якщо якісь проблеми є на стороні приймаючої сторони.

Оплата проводиться як з комп'ютера, так і зі смартфону — з будь-якого пристрою, на якому є можливість вийти в інтернет і зайти на сайт Oplata. Якщо у вас, наприклад, давно закінчилися гроші на рахунку, скористайтеся мобільним інтернетом і швидко вирішите проблему.

Переваги сервісу Oplata для поповнення Vivat TV
Плюси площадки очевидні:

  • Робота без обмежень: свят, вихідних і неробочих годин. Сплачуйте рахунки тоді, коли це необхідно.
  • Ніяких зайвих даних: тільки номер договору і платіжна інформація. Якщо інтернет підключений на іншу людину, маючи на руках просто номер, ви легко оплатите послугу без його участі.
  • Можливість легко зв'язатися з фахівцями, якщо виникли будь-які питання по використанню сервісу. Для цього на сайті є спеціальна онлайн-форма.
  • Швидкий переказ грошей, так що чекати зарахування довго не доведеться.
  • Повна безпека платежів — сервіс відповідає сертифікату безпеки PCI DSS. Тобто користувач захищений від шахрайства та інших неприємностей.

Варто один раз спробувати такий формат оплати — і більше не захочеться використовувати щось інше.

Додаткові можливості Oplata
На цій площадці можна не тільки сплатити рахунок Vivat TV. В каталозі є величезна кількість послуг: інтернет інших провайдерів, мобільний зв'язок, онлайн-ігри, покупка авіаквитків і оплата таксі, комунальні платежі, подовження кредиту та багато іншого. Більшість фінансових питань вирішується в одному місці і всього в кілька кліків.