Олексій Гончарук: не даємо грабіжникам обкрадати країну

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук записав відеозвернення, в якому він відреагував на останній медіаскандал та чутки про його відставку.

«Останнім часом проти мене та проти уряду розгорнулися масовані медіа-атаки у соціальних мережах та ЗМІ. Це свідчить про те, що наша команда на правильному шляху», - сказав О.Гончарук.

Читайте також: В уряді спростували інформацію про відставку Олексія Гончарука

«Ми вже перекрили дуже багато корупційних потоків та схем. І не даємо грабіжникам продовжувати обкрадати країну. Вони вже втратили мільйони гривень і надалі щодня втрачатимуть мільйони гривень тіньового доходу. Вони марно намагаються їх відновити і це у них не вийде», - заявив Олексій Гончарук.
«Все буде добре, нас не злякати. Щодня ми будемо прикривати нові і нові схеми, для того, щоб нашу країну корупція перестала точити зсередини. Наша команда працює над тим, щоб кожен українець відчув зміни якнайшвидше. Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі», - сказав Прем’єр-міністр.

Гончарук зазначив, що є чимало позитивних новин для української економіки.

«Обсяг інвестицій щодня збільшується, інфляція - рекордно низька, гривня - рекордно міцна, нашій національній валюті починають довіряти. Якщо це не позитивні зміни для нашої економіки - то я в ній повний профан», - підкреслив О.Гончарук.