Новий OnePlus 12 претендує на звання найкращого смартфона 2023 року

Китайський смартфон OnePlus, розмови про який не вщухали останні декілька місяців, нарешті офіційно презентовано на церемонії, що була присвячена 10-річному ювілею бренду. Зважаючи на масштаб події, китайські розробники підготовували дійсно вражаючу модель, яка за своїми технічними характеристиками сміливо забирає звання найпотужнішого смартфону під кінець року.

Потужність в пріоритеті

Найперше, що варто відзначити у новому OnePlus 12 - це його процесор. 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 8 третього покоління на сьогодні є найпотужнішим “серцем” смартфонів на базі Android, який встановлюється в останні моделі. Завдяки своїм технічним показникам він здатен додати до звичайного смартфону приставку “ігровий”, а враховуючи підвищену увагу з боку розробників саме до мобільного геймінгу, логічно було б припустити, що новий OnePlus захоче закрити рік в статусі одного з фаворитів. Іншими словами, смартфон дозволить не лише грати в прості азартні ігри, отримуючи від Vip Casino бездепозитний бонус, а й встановлювати великі проєкти у декілька гігабайтів.

Врешті решт, презентація наочно продемонструвала роботу розробників над помилками, адже до моделі OnePlus 11 свого часу було чимало питань. Наприклад, попередник цьогорічного флагмана не мав бездротової зарядки, тоді як OnePlus 12 здатен на швидку бездротову зарядку потужністю у 50 Вт. Щодо до власне акумулятора смартфону, то він має місткість 5400 та складається з двох секцій, що дозволило збільшити його потужність.

Ще однією перевагою є камера. Вона має 13-канальні мультиспектральні датчики та має найпотужніші алгоритми обробки зображень у своєму класі. Основна камера має 50 Мп, фронтальна 32 Мп, а також передбачено два додаткові режими - телефото та ширококутна зйомка.

Особливості дизайну та корпусу

OnePlus 12 витримано у характерному стилі бренду, але приділили увагу дрібницям. На презентації розробники зауважили, що власне виробництво їх смартфону можна порівняти із розробкою дорогих годинників - всі процеси відбуваються у середовищі з повною відсутністю пилу, а власне обладнання віднесли до медичного класу, натякаючи на вишуканість моделі. До речі, зовнішній вигляд задньої частини смартфона за задумом має нагадувати саме циферблат люксового годинника. Загалом дизайн отримав назву “тайм-дизайн”.

На старті продажів смартфон доступний у трьох кольорових рішеннях:

  • Білий;
  • Чорний;
  • Зелений.

Наголошується на новому поколінні керамічного скла корпусу, яке завдяки шліфуванню, звичайно ж, є дуже надійним.

Розробникам вдалося оптимізувати роботу нової моделі OnePlus 12 та обладнати її сучасним дисплеєм, оновивши “залізо”. Це точно дозволяє говорити про очевидний прогрес у порівнянні з минулими моделями лінійки. Окремо варто зауважити, що у OnePlus 12 приділено увагу та оновленню системи зв'язку - смартфон обладнаний останніми стандартами Wi-Fi 7 і Bluetooth 5.4.

Новинка вже з'явилася на китайському ринку, а от глобального запуску доведеться ще почекати - ймовірно девайс з'явиться на полицях магазинів вже у січні 2024 року. Очікується, що в залежності від комплектації новий ​​OnePlus 12 буде коштувати від 600 до 750 доларів.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.