Мультфільми для вивчення англійської

І дорослі, і діти зазвичай бажають вивчати англійську в захопливий і не банальний спосіб. Саме тому вивчення англійської з використанням мультиків є дуже результативним.

Допоможіть вашому малюку зрости впевненим в англомовному світі! Приходьте на уроки англійської для дітей до освітнього центру Grade!

Стара класика в новому звучанні

Чому у новому? Ми переконані, що ви вже знаєте напам’ять діалоги з цих всесвітньо відомих мультфільмів. Таким чином, ви вже полегшили собі завдання, адже орієнтуючись в сюжеті, вам буде легше сприйняти новизну, а саме англійську вимову. Отож, пригадаймо улюблені мультфільми разом!

“Shrek”

Легендарний комедійний мультфільм та фаворит дітей нульових у всьому світі. Захопливий та багатий на події сюжет, а також веселі та дещо карикатурні герої допоможуть поповнити словниковий запас ідіомами, фразовими дієсловами та неабияк розширити вживання прикметників. Перевагою «Шрека» є те, що на його основі дуже легко побудувати короткі уроки, навіть беручи до уваги, що це повнометражний мультфільм. Завдяки величезній кількості комічних ситуацій та яскраво забарвленій озвучці, можна обрати будь-який уривок з серії мультиків та провести інтерактивний урок.

“Phineas and Ferb”

Мультик про двох химерних братів, які постійно потрапляють в пригоди з таємничим качкодзьобом, полюбився багатьом дітлахам. Головні герої дуже креативні, часто придумують нові наукові експерименти та як і усі діти, нерідко бувають неслухняними. Непосидючим малюкам буде цікаво дивитись мультик, з героями якого вони зможуть себе легко асоціювати. Натомість дорослі матимуть можливість пригадати себе у дитинстві. Перевагою мультика є короткі серії, а також часте повторювання сталих виразів із серії в серію, що сприятиме їхньому запам’ятовуванню. 

“SpongeBob SquarePants”

Мультик про Губку Боба та його друга морську зірку Патрика бачили, без перебільшення, усі дітлахи. Втім, нехай веселий сюжет не вводить вас в оману – найкраще вивчати англійську лексику та граматику за «Губкою Бобом» на високому рівні володіння мовою. Герої мультика часто говорять дуже швидко, змінюють швидкість мовлення та перебивають одне одного. До того ж при перегляді ви можете почути чимало специфічних жартів. Отож, це must watch, якщо ви досягли хоча б рівня B2. 

Новинки для вивчення англійської

Сьогодні індустрія мультфільмів пропонує настільки широкий вибір продуктів, серед яких легко розгубитись. Ми пропонуємо ознайомитись з перевіреними новинками для ефективного вивчення мови:

“Jujutsu Kaisen”

“Jujutsu Kaisen” перекладається з японської як «Магічна Битва». Чому з японської? Річ у тому, що країна походження цього мультфільму для підлітків – Японія. Однак, мультфільм має чудовий багатоголосий дубляж англійською, який стане джерелом натхнення для бунтівних підлітків. За сюжетом троє друзів навчаються у школі для дітей з надзвичайними можливостями та борються зі злом. Перевагою мультфільму є його актуальність та чимало жартів з попкультури, близької тінейджерам.

“Encanto” 

“Encanto” – неймовірно яскравий, кольоровий та цікавий мультфільм про шалену сімейку, в якій кожен володіє унікальними надприродними силами. Окрім головної героїні, яка почувається пригнічено, та якій доведеться відкрити сімейні секрети. Мультик стане чудовим тренуванням англійської вимови, адже він є мюзиклом з неймовірною кількістю пісень. Отож, якщо ви чи ваша дитина любите співати, саме час вивчити декілька пісеньок головної героїні. 

“Raya and the Last Dragon”

Фантазійний мультфільм в азійському середовищі не залишить байдужими ні хлопчиків, ні дівчаток будь-якого віку. Головна героїня Рая, дуже войовнича та цілеспрямована дівчинка, має на меті відшукати останнього дракона. На своєму шляху вона зустрічає численні пригоди та змінюється як особистість. Добрий діснеївський гумор та прекрасний музичний супровід пророкують «Раї» стати класикою мульт-продакшена. 

Як бачимо, є багато варіантів вивчення англійської за допомогою мультфільмів, а який з них обрати – вибір за вами. Також радо запрошуємо вас відвідати наші курси англійської, де наші кваліфіковані викладачі проведуть вашим дітям цікаві інтерактивні уроки, в тому числі з використанням мультфільмів.