«Книжкова ялинка»

Незвичайна ялинка засяяла ілюмінацією на час новорічно-різдвяних свят у відділі краєзнавчої літератури ОУНБ ім. І. Франка. Замість прикрас на ній –світлини книжок прикарпатських авторів.

«Це ті видання, – розповідає завідувачка відділу Оксана Шаран, – які користуються у читачів найбільшим попитом або ж іще зовсім нові книжки, але ми знаємо, що їх автори досить популярні і ці книжки неодмінно привернуть увагу користувачів бібліотеки. Ідеться про видання і краєзнавчої тематики, і художні. Певна річ, при оформленні цієї книжкової ялинки ми врахували відгуки користувачів фейсбучної сторінки «Краєзнавча платформа» нашого відділу, який у 2021-му відзначив 30-річчя з часу свого створення. На цій сторінці ми двічі-тричі на тиждень виставляємо фото наявних у бібліотеці видань з анотаціями, аби якнайповніше розкрити багатство фондів головної книгозбірні Прикарпаття».

На столику біля оригінальної ялинки лежать розмальовані візерунками книжкові закладки. Кожному читачеві тут пропонують витягнути одну із них і взяти із собою як подарунок бібліотеки: на закладці написано афористичну за своїм змістом цитату із твору якогось прикарпатського автора. Ідея такої незвичайної новорічної ялинки належала працівницям відділу краєзнавчої літератури Ірині Фотуймі та Світлані Джоголик.