Карантин – не перешкода: служба зайнятості продовжує працювати

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, державна служба зайнятості продовжує працювати. З урахуванням прийнятих Урядом рішень, зокрема згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» на період карантину усі консультації шукачам роботи та зареєстрованим безробітним, які пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються різними засобами дистанційної комунікації.

Нагадуємо, що на період карантину процедуру реєстрації в службі зайнятості спрощено. Відтепер для реєстрації потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного https://is.gd/6wW4ph та призначення допомоги по безробіттю https://is.gd/o8O5Cg!

Дані заяви ви можете подати у робочі дні та робочі години, вибравши один з двох способів: на електронну пошту філії/центру зайнятості, де вам зручно обслуговуватися (https://ifr.dcz.gov.ua/novyna/uvaga-vazhlyva-informaciya-dlya-vidviduvachiv-sluzhby-zaynyatosti), або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в філії/центрі зайнятості.

Статус безробітного надається особам з першого дня реєстрації у службі зайнятості за заявою без вимог до підходящої роботи. Допомога по безробіттю призначається з першого дня реєстрації безробітного на підставі поданої заяви.

Виплата допомоги по безробіттю може здійснюватися без особистого відвідування безробітним філії/центру зайнятості, за умови підтвердження безробітним наміру перебування у статусі безробітного будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

Після завершення карантину впродовж 10 днів до філії/центру зайнятості необхідно буде подати оригінали ваших документів.

Наразі в базі даних Івано-Франківського міського центру зайнятості є вакансії інспекторів, державних виконавців, електрик, дизайнер, охоронник, слюсарі-сантехніки, слюсарі-ремонтники, швачки, вантажники.

До відома: з початку карантину, з 12 березня 2020 року, до Івано-Франківського міського центру зайнятості звернулося 574 особи.

Івано-Франківський міський центр зайнятості.