Головні переваги лінійки Apple MacBook Pro

Перші моделі MacBook Pro з’явилися у 2006 році, замінивши собою Powerbook G4 та ставши революцією у світі ноутбуків. З тих пір макбук про обирають спеціалісти у найрізноманітніших напрямках.

5 сильних сторін професійних макбуків

Надзвичайна продуктивність

Навіть ті моделі MacBook, в яких використовувалися процесори від Intel, показували високу потужність. Після того ж як бренд почав випускати власні чіпи Apple M1 та M2, можливості ноутбуків стали ще ширшими. Швидкість обробки даних та взаємодія компонентів між собою доповнюються оптимізованою ОС iOS.

Якісний дисплей

Одна з переваг макбуків — екран, що не вигорає та видає максимально природні відтінки. Це допомагає людям, що працюють в сфері дизайну, об’єктивно оцінювати результат та повністю занурюватися у робочий процес. Усі варіації за діагоналлю екрану можна подивитися за посиланням https://ispace.ua/mac/macbook-pro — на сайті офіціного представника Apple в Україні iSpace.

Екосистемність гаджетів Apple

Макбуки легко підключити до інших пристроїв Apple, щоб покращити взаємодію з системою. Завдяки синхронізації з макбуком, айфон та айрподси стануть чудовими помічниками та допоможуть швидше вирішувати задачі. Дані між гаджетами передаються миттєво.

Висока автономність

Навіть найкомпактніші моделі Макбуків здатні до 6 годин працювати на одному заряді. Що ж стосується сучасних професійних моделей, вони можуть витримати до 10 годин, не вимагаючи підзарядки. Цього вистачить, щоб відпрацювати повний робочий день навіть в умовах блекауту.

Захист даних

Остання, але дуже важлива перевага — захист персональних даних та інформації, що зберігається на макбуці. Перевірка по відбитку пальця захистить від складних паролів, які так часто забуваються. Усі програми, що використовуються в оболонці iOS, проходять багатоетапну перевірку на шкідливе ПЗ.

Кому підійде MacBook Pro?

Професійні макбуки якнайкраще підходять для наступних завдань:

  • монтаж відеороликів;
  • 3D-моделювання та рендеринг;
  • обробка фотографій;
  • створення складних креслень;
  • дизайн;
  • розробка програмного забезпечення.

Де купити MacBook Pro?

Мережа магазинів iSpace.ua — офіціний представник Apple, що пропонує купити будь-які моделі MacBook Pro за вигідною ціною. Користувачі можуть зробити це через онлайн-каталог або відвідати один з фізичних магазинів — повний перелік адрес є на сайті мережі.