«Галичина» за 8 квітня: «Безпрецедентна оказія» як чільний результат виборів на 87 в/о, «Холодний дотик «Теплого дому», «Олігархат має програти»…

Редакційна передовиця цього випуску газети під заголовком «Безпрецедентна оказія» присвячена результатам проміжних виборів до Верховної Ради на Івано-Франківщині, які відбулися 28 березня. Втім, результат наразі один – скандал на всю Україну…

Матеріал журналіста Ігоря Лазоришина «Холодний дотик «Теплого дому», який теж розпочинається з чільної шпальти, підготовлено за болем родини іванофранківця Володимира Фарила, котрий у пошуках впливу на керівництво названого в заголовку підприємства звернувся по допомогу до редакції як до останньої інстанції.

Часопис також вміщує під рубрикою «Момент України» роздуми сучасного американського філософа і практика з питань суспільних трансформацій Френсіса Фукуями навколо сучасних проблем і перспектив нашої держави під промовистим заголовком «Олігархат має програти…».

У публікації «Яскраве життя на швидкості» видання розповідає про неймовірну історію нашого молодого краянина Миколи Тарана з Небилова на Рожнятівщині, котрий зумів за чотири роки подолати шлях від звичайного спортсмена до бігуна на ультрамарафонські дистанції у змаганнях міжнародного масштабу.

А в щедро ілюстрованому нарисі «Село Богописів» читайте про с. Помоняти на Рогатинщині, де, крім усього іншого, зберегли до наших днів і мистецтво іконопису, яке в Галичині переживало друге народження 1960 роками, а почало занепадати на початку 1990-тих.