«Галичина» за 5 серпня: «Майн КаПутін», загибель І. Табанюка (чи вбивство?), спершу була Аратта, а не Шумер…

Матеріалом під заголовком «Майн КаПутін. Чому ідеологічні наративи Кремля щодо «єдності росіян і українців» не лише геть фальшиві, а й украй небезпечні», яка відкриває цей випуск газети, «Галичина» відзивається на відому статтю президента Російської Федерації Володимира Путіна. Автор публікації почесний професор Львівського національного університету ім. І. Франка Василь Лизанчук спростовує брехливі «братерські» твердження чільника Кремля й розкриває справдешню суть сучасного московитства.

Аналітичну кореспонденцію видання присвячує недавній авіатрагедії в Шепарівцях на Коломийщині. Вже сама її назва – «Вбивство на замовлення?» – засвідчує, що журналісти часопису ставлять під сумнів попередні висновки експертів, нібито катастрофу спричинила технічна несправність літака або ж помилка пілота…

Читайте в цьому номері й чергове інтерв’ю із циклу «Незалежність-30: реалії й висновки» – цього разу із головним редактором всеукраїнського тижневика «Шлях Перемоги» Віктор Рогом, котрий ґрунтовно аналізує нинішній політичний момент Української держави та причини наших невдач у боротьбі за самостійну Україну

Газета розповідає про недавню панельну дискусію в Солотвинській територіальній громаді щодо пріоритетів поступу ТГ за участі депутатів обласної ради та прикарпатських науковців, яка забезпечила належне інформаційне підґрунтя для розвитку у громаді зеленого туризму

З нагоди того, що 7 серпня на Прикарпатті розпочинається мисливський сезон на пернату дичину, видання пропонує міркування з цього приводу голови правління Івано-Франківської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок Михайла Лущака.

Зацікавить читачів і стаття «Шумер почався з Аратти, або Не дивімося на свою минувшину очима сусідів...» з презентації в обласному Народному домі «Просвіта» книжки Євгена Романишина «Хто ми, українці?».

А порівняно нову рубрику «Феномени і дивовижі» представляє огляд взірців одного із найбільш незбагненних паранормальних явищ – містичної невразливості щодо холодної й вогнепальної зброї представників різних часів і народів.