Другий день на «Лялькових оберегах»: зіграють п’ять вистав

світлина на згадку про фестиваль

Сьогодні фестиваль «Лялькові обереги», який відродився у новому форматі – форматі міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір» - активно працює. Вже о 10 ранку тут почався перший показ для дітей від п’яти років і дорослих, котрі люблять казки.

Найменші глядачі та актори-гості фестивалю вже переглянули вистави Республіканського театру ляльок «Лікурічі» з Кишинева. Колектив щороку грає більше п’ятиста вистав у Молдові та за її межами. Вистава «Легенда про добре серце» викликала захоплення у глядачів. Назва театру «Лікурічі» в перекладі означає «світлячок».

«Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – зробити дитину щасливою. Я вважаю, що театр - це той інструмент, який робить дитину щасливою. Український театр сьогодні переживає певний ренесанс, тому що там працюють небайдужі люди, тож діти повинні відвідувати такі заходи та вчитися чогось доброго»,- сказав на відкритті «Лялькових оберегів» автор ідеї фестивалю «Карпатський простір», співголова оргкомітету, народний артист України Богдан Струтинський.

Цікавою видалася і казочка від львівських театралів – постановка «Витівки Лиса Микити», сповненої гумором і цікавими сюжетними ходами.

Увечері на сцені Івано-Франківського театру ляльок вдруге відбудеться показ легендарної драматичної історії від Льва Толстого «Холстомєр». У оновленому складі виставу привіз на фестиваль Брестський обласний театр ляльок.