Довгоочікуваний iPhone 14 – сенсаційне оновлення та інновації

У середу, 7 вересня компанія Apple провела традиційний захід і представила нову лінійку смартфонів, що вже з'являються у продажу. У прес-релізі «Алло» описана презентація Епл Айфон 14 і надана повна інформація про новинку з докладними характеристиками. У порівнянні з попереднім поколінням Apple відбулися зміни модельного ряду, дизайну та технічних параметрів. Розглянемо ці оновлення докладніше.

Модельний ряд

У новій лінійці, як у попередній, 4 моделі, але немає версії Mini. Вона недостатньо популярна, виробник врахував це та замінив на пристрій з великим дисплеєм та аккумулятором. Тепер лінійка містить наступні варіанти:

  • iPhone 14;
  • iPhone 14 Plus;
  • iPhone 14 Pro;
  • iPhone 14 Pro Max.

У двох перших моделей розмір екрану 6,1 та 6,7 дюймів та невеликі оновлення дизайну й технічних параметрів. У третій і четвертій діагональ дисплея так ж – 6,1 та 6,7″ і значний апгрейд оснащення. Apple приділив максимальну увагу моделям Pro, а модифікацію 14 Plus оголосили як найавтономніший iPhone с великою діагоналлю. 

Дизайн iPhone 14

Новий Айфон зберіг знайому форму корпусу, у обох моделях Pro від «чубчика» виробник вирішив відмовитися. Замість нього з'явився виріз Dynamic Island, витягнутий по горизонталі. Простір між селфі-камерою та модулем Face ID використовується для розміщення індикатора конфіденційності, камер і мікрофона. Це динамічне поле як частина інтерфейсу: показує повідомлення, аудіодоріжку, таймер та іншу поточну інформацію. У смартфона п'ять варіантів кольорів, для Pro є новий – фіолетовий Deep Purple з градацією відтінку під різними кутами нахилу корпусу та залежно від інтенсивності освітлення.

Технічні характеристики

У молодших девайсів обсяг оперативної пам'яті залишився без змін – 4 ГБ та базі того ж самого A15 Bionic, у старших зріс до 6 ГБ та оснастили продуктивним та енергоощадним процесором Apple A16. Місткість вбудованого сховища становить:

  • 128 ГБ;
  • 256 ГБ;
  • 512 ГБ;
  • 1 ТБ (для Pro версій).

Від місткості пам'яті залежить ціна на айфон, і користувачі можуть вибрати потрібну модель з відповідним обсягом сховища в залежності від свого бюджету. Всі смартфони отримали можливості супутникового зв'язку у форматі екстреного обміну повідомленнями Emergency SOS.  

Моделі Pro та Pro Max мають основну камеру у 48 Мп, що для Apple великий стрибок у порівнянні з камерою 13 Pro. Відтепер є функція динамічної відеозйомки Action Mode, з якою кадри виходять максимально чіткими. Це рівень комп'ютерної графіки та професійного цифрового кінематографа. У моделях iPhone 14 та 14 Plus датчик на 12 Мп, що знімає рухомі сцени з більшою точністю та захоплює до 49% більше світла, а отже, краще знімає у темних умовах. Є також покращена нічна зйомка с алгоритмом Photonic Engine.

Очікування фанатів Apple виправдалися за всіма параметрами. Публіка, що була присутня на «Far Out», жваво реагувала на презентацію нового покоління iPhone. Компанія представила новинку зі значними інноваціями та оновленнями. Користувачам належить зробити вибір із гідного модельного ряду стильних, потужних, інноваційних пристроїв із професійними характеристиками та конкурентоспроможною ціною.