Де придбати якісні світильники для дому та офісу?

Мережа магазинів Brille широко відома в Україні. Вона асоціюється у споживачів з якісними та стильними світильниками, люстрами, бра, торшерами, лампочками й світлотехнікою для зовнішнього освітлення.

Сьогодні Брілле – це потужна група компаній з надійною репутацією. Це один з основних гравців на українському ринку освітлення, який добре вивчив смаки та потреби жителів усіх регіонів країни й може запропонувати найоптимальніші світлові рішення для масового споживача, вибагливого клієнта, бізнесу.

Основна мета Brille – допомогти споживачу правильно вибрати світильники та люстри потрібного типу і потужності. Зробити все, щоб освітлення ідеально підійшло для його вітальні, спальні, кухні, передпокою, ванної, коридору, магазину, торгового залу супермаркету, готелю. Також забезпечити оптимальний вибір вуличної світлотехніки – для фасаду, присадибної ділянки, заміського будинку, доріжок, тротуарів, вхідних зон і басейнів.

Брілле – тільки сертифіковані товари

Група компаній Brille включає 25 магазинів, які знаходяться в найбільших містах Ураїни: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Ірпені та Одесі.

Секрет популярності Брілле досить простий – якісні товари для споживачів та сумлінна робота кваліфікованого персоналу. Кожен менеджер магазину впевнений в якості пропонованої продукції. Під брендом Brille – тільки сертифіковані товари.

Покупець може перевірити кожен світильник або лампочку на наявність документів про відповідність продукції вимогам технічних регламентів. Всі сертифікати на світильники, люстри та лампочки, декларації про відповідність товарів Brille можна подивитися на сайті компанії.

Переваги Brille

Одна з головних наших переваг – наявність салонів магазинів з барвисто оформленими вітринами, де можна побачити роботу світильників. Крім цього, компанія пропонує користувачам:

  • швидкий пошук товару на сайті зі зручним інтуїтивно зрозумілим меню, яким легко і зручно користуватися, щоб відфільтрувати модель за заданими характеристиками;
  • сертифіковану модну світлотехніку гідної якості;
  • величезний асортимент настінних і стельових світильників, люстр, настільних ламп, декоративного підсвічування, спотів, точок, люстри подвіси, тубусів для внутрішнього використання;
  • безліч моделей для зовнішнього освітлення – прожектори, ліхтарі, ґрунтові та фасадні світильники, водонепроникне підсвічування для басейну;
  • світильники, виготовлені в різних стилях, – лофт, класика, хай-тек, техно, скандинавський, флористика, прованс;
  • швидку доставку замовлень;
  • зручну оплату;
  • гарантію на куплений товар.

Продукцію під брендом Брілле можна знайти в багатьох квартирах і будинках. Світильники компанії забезпечують відмінне освітлення великих промислових і торгових об'єктів, шкіл, садочків, лікарень і адміністративних установ.