Бюджетні міді клавіатури – які вади вони приховують

Бюджетні музичні інструменти завжди викликають у потенційного покупця зацікавленість і настороженість водночас. Зрозуміло, що сталося так і не на порожньому місці. Але чи актуальні подібні міри обережності, коли мова йде про міді клавіатури? Про це та про можливі вади недорогих девайсів поспілкуємося у нашому матеріалі з фахівцем інтернет магазину Музлайн

Клавіатура міді

Скільки повинна коштувати хороша міді клавіатура?

Вільний ринок пропонує безліч моделей сучасних міді клавіатур на будь-який смак і будь-які практичні і творчі вимоги музикантів. Природно, що і ціни можуть суттєво відрізнятися від мінімальних в районі п'ятдесяти або ста доларів, до запаморочливих, в районі декількох тисяч. При цьому якість девайсів може відрізнятися не так вже й критично, принаймні не на таку різницю у вартості. Щоб розібратися в цьому питанні треба розуміти як саме, за якими принципами складається така ціна. Основні фактори, які на неї впливають це: 

  • ім'я бренда та його маркетингова стратегія;
  • дизайн і якість матеріалів та компонентів;
  • наявність чи відсутність додаткових програмних додатків, музичних редакторів, плагінів і таке інше. 

Треба розуміти, що міді клавіатура - це все ж таки не повноцінний музичний інструмент, а контролер, який повинен бути зручним, справними та ефективним у вирішенні технічних задач при написанні цифрової музики. Чим більше на нього навішано додаткових опцій та можливостей, тим вищою може бути вартість незалежно від того, чи потрібні вам ці опції та можливості. 

Чи можна довіряти бюджетним моделям? 

Сама по собі низька вартість міді клавіатури ще не говорить про її якість - це перше і головне, що треба запам'ятати стосовно цього питання. Традиційно недорого коштують компактні моделі типу AKAI mini, які були створені спеціально для музикантів, які хочуть працювати будь-де і будь-коли і потребують для цього доступного і надійного інструменту. На хвилі успіху вказаної моделі з'явилося ціле сімейство міді клавіатур для подорожей, існують навіть такі, які можна згорнути в рулончик, щоб вони займали менше місця у тревел кейсі. Вони досить ефективні навіть в умовах повноцінної студії, але все ж таки мала кількість октав накладає певні обмеження на можливості вводу складних партитур.

міді клавіатури

Тож, зважаючи на особливості та складність поставленої задачі і адекватну оцінку можливостей інструменту, на думку фахівців інтернет-магазину Muzline бюджетні моделі міді клавіатур заслуговують на довіру, повагу і використання, але з розумним підходом.