Android 15 вже близько – випущено бета-версію

У 2024 році на користувачів чекає велике оновлення - і Google, і Apple готують революційні зміни своїх операційних систем, які вже сьогодні називаються найбільш масштабними за останні роки. Компанія Google вже поділилася першою бета-версією довгоочікуваного Android 15, а це означає, робота на завершальній стадії.

Проміжний етап

Варто зазначити, що випущена бета-версія аж ніяк не є кінцевим релізом, а лише сигналізує про те, що пройшла декілька етапів тестування розробниками та готова до встановлення на телефони користувачів. Нова операційна система доступна, наприклад, на смартфонах Pixel, починаючи з 6 моделі, та виконує звичні задачі, але з новими фішками. Спілкування у соцмережах, перегляд відео, мобільні або азартні ігри у віп казино - всі ці процеси мають забезпечити новий користувацький досвід.

Логічно також очікувати, що до офіційного виходу Android 15 понесе чимало змін, а дехто взагалі утримується від встановлення бета-версій на ранньому етапі, проте масштабні анонси обовʼязково будуть приваблювати охочих освіжити свій смартфон раніше за інших.

Також розповсюдження нововведень Android 15 відбувалося поступово, тож великої кількості змін очікувати не варто, втім особливу увагу слід звернути не на зовнішні зміни, а на роботу самої ОС.

Важливі зміни у роботі системи

Головною метою оновлення версії Android є покращення оптимізації роботи смартфона та підвищення зручності користування системою. Зокрема серед нововведень помітні наступні:

  • Система безпеки ОС дозволяє зашифровувати контакти;
  • Покращення рівні звʼязку та унікальні функції для людей з порушенням зору;
  • Новий рівень персоналізації та налаштування сповіщень і роботи з файлами.

Окрім цього низка змін стосується безпосередньо навігації - зʼявилась можливість робити частковий запис екрана, нові віджети та анімації.

За прогнозами стабільну та офіційну версію Android 15 слід чекати влітку або навіть восени, а деякі експерти прогнозують, що ця подія буде привʼязана до виходу нової моделі Pixel 9.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри

На правах реклами