Актори телесеріалу «Школа» побували в гостях у юних іванофранківців

Понад місяць на рекламних щитах обласного центру афіші закликали: «Не прогуляй унікальну інтерактивну виставу «Школа». Останній тур». «Школа» – перший україномовний підлітковий телесеріал виробництва «1+1 Продакшн». У ньому йдеться про життя сучасної школи, підлітків, їхні стосунки між собою, учителями та батьками.

У серіалі велику увагу приділено проблемам сучасних школярів, серед яких актуальними є такі, як непорозуміння в родині, інтриги в колективі та серед учнів. Серіал удостоєно кількох нагород і премій. Він одразу підкорив серця підлітків, серед яких і тисячі іванофранківців.

Довгоочікувана фан-зустріч відбулася на сцені «Арени-центру». Того дня тут панували справжня творча атмосфера, цікаві сценки, жарти, пісні, розповіді. Актори на повну розважали своїх глядачів: друзів, фанатів, прихильників. Ті мали можливість особисто поспілкуватися зі своїми кумирами, зробити селфі, взяти автограф, придбати різноманітні реквізити: буклети, афіші, наклейки, блайзери тощо. В такій атмосфері було відчутно, що актори телесеріалу стали справжніми народними улюбленцями, особливо молоді.

Б. Осадчук (ліворуч) та О. Виговський (праворуч) із глядачем «Школи» Максимом

З деякими з них ми познайомилися ближче. На запитання: «Чим ви так зачарували дітей?» Олег Виговський, який виконував роль Назара Щербаня, відповів: «У нашому телесеріалі ми порушували чимало життєвих проблем, де кожна дитина могла в них побачити і знайти якийсь вихід у своєму реальному житті, шукати способи їх вирішення, налагодження відносин між однокласниками, вчителями, керівництвом школи…»

Слова Олега доповнив колега з акторському цеху Богдан Осадчук, який зіграв роль Антона Сидоренка (Тохи): «Ми подарували їм те, чого вони бажали, що вони хотіли побачити, відчути та пережити особисто».

Обоє хлопців – студенти першого курсу акторського факультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Чи не шкодують вони про обрану професію?

Богдан відповів так: «Гадаю, що саме акторський курс дає мені змогу знайти себе, пережити і зробити те, чого у житті в мене може і не бути. Можу приміряти чимало масок, прожити багато життів. Тому це класно. Найголовніше, щоб у нашій роботі все йшло від щирого серця, щоб були емоції, натхнення. Тоді життя в творчому плані буде успішним».

Його думку підтримує Олег: «Навчання на акторському факультеті дає можливість розвиватися, пізнавати світ дещо по-іншому. У світі акторства є, так би мовити, одна сфера, а життя – це інше. Тобто коли перебуваю на сцені або в кадрі, то я тоді цілком інший, ніж насправді в житті…».

Спілкування з головними героями телесеріалу було змістовним, цікавим і щирим. Відчувалося, що вони безпосередні, відверті як на сцені, так і в житті. Тож побажаймо їм та їхнім колегам-акторам нових ролей, здійснення мрій та успіхів у кар’єрі.