300 Великодніх пайків роздали в Угринівській ОТГ родинам малозабезпечених, учасників АТО/ООС, інвалідів

Істотну соціальну підтримку з нагоди Воскресіння Христового надали в Угринівській ОТГ з доброчинного фонду сільради представникам певних категорій сільських жителів. Зокрема, як ми вже повідомляли ("Угринівська ОТГ виділила..."), лише фінансову допомогу на суму 129 000 гривень отримали понад 70 сімей малозабезпечених, учасників АТО/ООС, інвалідів.

Але, мабуть, на званні своєрідного рекорду принаймні на теренах Прикарпаття стало те, що у двох селах ОТГ – Угринові та Клузові – роздали 300 Великодніх пайків та наборів першої необхідності тим їхнім жителям, які найдужче потребують такої підтримки.

Втім, дбають в ОТГ про людей і в інший спосіб. Скажімо, для поліпшення медичного обслуговування жителів Угринівської ОТГ в форматі діагностики хвороб сільська рада виділила кошти в розмірі 190 тис. грн. на придбання гематологічного аналізатора.

Загалом протягом першого кварталу та квітня на теренах громади виконали роботи з ямкового ремонту центральних вулиць та з вирівнювання дорожнього профілю гравійною сумішшю у Клузові на площі 15 580 кв. метрів та в Угринові (4272 кв. м), а ще змонтували зупинку громадського транспорту на вулиці Галицькій у районі магазину «Тростянецький».

Також за той період прокладено дощовий колектор на вулиці Вишневій і розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття на ній, виготовлено проекти – на водовідведення та відповідні експертизи на вулицях Франка (Угринів) та Яремчука (Клузів) та будівництва першої черги захисної лівобережної дамби на березі річки Бистриця Солотвинська завдовжки 1300 метрів у Клузові.

Наразі тривають в ОТГ і реконструкція колишнього фельдшерсько-акушерського пункту в верхньому Угринові під дитячий садок, і монтаж та системне обслуговування вуличного освітлення, і роботи з будівництва центрального колектора водовідведення та вуличних розгалужень побутової каналізації на вулицях Сонячній та Шевченка у Клузові й на вулицях Садовій, Правди, Вишневій, Квітковій і Новій в Угринові.

А з огляду на відсутність навчального процесу в установах освіти взялися й за капітальний ремонт старого корпусу приміщення Угринівського ліцею.