Угринівська ОТГ виділила Івано-Франківській ЦМКЛ 100 тисяч гривень на купівлю засобів захисту для медперсоналу

Низку заходів здійснили в Угринівській ОТГ щодо протидії спалаху коронавірусної інфекції і для запобігання поширенню COVID-19 відповідно до інструкцій уряду та Міністерства охорони здоров’я. Зокрема, працівників сільської ради перевели на роботу в дистанційному режимі, здійснюють системну дезинфікацію місць загального користування, скупчення людей, багатоквартирних будинків, закладів торгівлі, щодня жителям ОТГ видають медичні маски.

Опріч того, виділено 100 000 гривень для потреб КНП «Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня» для придбання засобів захисту медичного персоналу від COVID-19 і 10 000 гривень для станції швидкої та невідкладної медичної допомоги,

Ще 100 000 гривень виділено для КП «ЦПМСД Угринівської ОТГ» на придбання медичних масок, захисних окулярів та костюмів (як багаторазових, так і одноразових), засобів дезінфекції, одноразових захисних фартухів, рукавиць, беретів.

У громаді організували пошиття багаторазових захисних масок.

А напередодні світлого празника Воскресіння Христового в Угринівській ОТГ сформували Великодні набори та набори першої необхідності для малозабезпечених сімей, учасників АТО, інвалідів. Видано 74 грошові допомоги для малозабезпечених сімей, учасників АТО, інвалідів на суму 129 000 гривень.