30 слів про Україну – на Прикарпатті оголосили літературний конкурс

Вмістити свою любов до України в три десятка слів пропонують громадські організації – «Громадський інститут аналітики» та «Просвіта», котрі оголосили про початок Відкритого літературного конкурсу «30 слів про Україну». Творчі змагання присвятили 30-ій річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України.

Взяти участь у творчому конкурсі дуже легко, для цього потрібно лише написати прозовий текст чи поетичні рядки про Україну. Головна вимога – у ньому має бути 30 слів, не менше і не більше. Організатори заходу просять пронумерувати кожне слово, за такої умови членам журі буде легше працювати, а учасникам буде простіше контролювати свій творчий порив. Творчі роботи конкурсантів оцінить компетентне журі під керівництвом доктора філологічних наук Романа Голода.

– 16 липня 1990 року є однією із найважливіших дат новітньої історії нашої країни. Проголошена Верховною Радою Декларація про державний суверенітет де-юре повертала Україну на політичну мапу Європи та світу, – коментує керівник ГО «Громадський інститут аналітики» Віталій Перевізник. – Цього року виповнюється тридцять років з часу цієї знаменної події. Для того, щоб нагадати всім про неї, а також з метою розвитку рідної мови оголосили конкурс «30 слів про Україну». Головна особливість – віршована чи прозова творча робота повинна складатись із 30 слів. Вікових чи регіональних обмежень немає. Наш конкурс відкритий. Сподіваємось, що отримаємо конкурсні роботи з різних куточків країни. Поки хтось працює з українським словом, Україна живе!

Роботи на конкурс потрібно надіслати на електронну адресу – gianalit@ukr.net до 14 липня. Імена переможців оголосять переможців 16 липня 2020 року, у день ухвалення Декларації про державний суверенітет України.

Редактор відділу газети “Галичина”