ЗНО-2021

У 2021 році сесія зовнішнього оцінювання триватиме з 21 травня по 15 червня.

Міністерство освіти і науки затвердило календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Згідно з розкладом реєстрація учасників тестування стартує 1 лютого і триватиме до 5 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів, слухачів, студентів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології - 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів оприлюднять на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

З огляду на цьогорічний досвід та пандемію COVID-19, вступникам потрібно бути готовими до різних сценаріїв проведення ЗНО та можливих змін у датах проведення тестувань.

Редактор відділу газети “Галичина”