Жертвенна кров за християнську віру проливається вже вкотре

21 квітня, коли християни латинського обряду святкували Великдень, у трьох церквах та люксових готелях в Коломбо – столиці Шрі Ланки – прогриміли вибухи. Спрацювали вибухові пристрої. Точно відомо, що теракт здійснив смертник.

Станом на ранок 22 березня кількість загиблих сягала 250 осіб. На жаль, жертв може бути значно більше, адже ще понад 400 християн поранено.

Одразу вдалося затримати сімох підозрюваних у злочині, наразі кількість причетних до теракту зросла до 24 осіб. Поки що не повідомили, до якого угрупування належать терористи.

До речі, близько півтора тижня тому в Іспанії було затримано марокканця, котрий планував здійснити також із застосуванням вибухівки теракт в Толедо (він проживав у цьому місті) під час Хресної дороги.

Стало відомо, що радикали так званої Ісламської держави розповсюдили заклики до своїх прихильників здійснювати напади на християн під час Великодніх свят.

Тож ми, радіючи через кілька днів Воскресінню Ісуса, спом’янімо й наших загиблих братів і сестер, котрі своєю кров’ю засвідчили віру в Христа.

Редактор відділу газети “Галичина”