Юлія ТИМОШЕНКО в Івано-Франківську: Належить розповідати людям усю правду про те, що насправді діється в нашій державі

Результати проміжних виборів до Верховної Ради, які відбудуться у 87-му виборчому окрузі на Прикарпатті 28 березня, ні розстановку сил у ній не змінять, ні вплинуть на її роботу. Але ці вибори знакові, бо дарують ще один шанс зміцнити ту команду в парламенті, яка нині реально претендує на те, щоби змінити ситуацію в Україні на краще.

Про це заявила голова партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час свого робочого візиту на Прикарпаття 19 березня. «А кандидат у народні депутати Юрій Голіней, якого висунула партія "Платформа громад", як представник середнього класу української нації, котрий пройшов шлях патріота, є саме таким претендентом, і нам не соромно його підтримати», – зазначила вона під час свого діалогу з прикарпатськими журналістами.

У цій розмові лідер «Батьківщини» чи не з перших слів поінформувала про той своєрідний розкол у найвищому законодавчому органі нашої держави, який дедалі поглиблюється, що вкрай зле відбивається на життєдіяльності України та її зовнішній політиці.

«Частина нардепів стала на бік країни-агресора і провадить свою діяльність у Верховній Раді й суспільстві загалом так, як вигідно Російській Федерації. Інша група обранців, у тому числі і представники «Слуги народу» як правлячої партії, перебуває під впливом західних транснаціональних корпорацій, фінансових та інших великих утворень глобалізованого світу і нині, по суті, нищить Україну, на кожному кроці здає інтереси української держави на користь своїх патронів, – підкреслила пані Юлія. – Та є команда, яка все своє життя фундаментально й непохитно стоїть на позиціях зміцнення й розбудови національної суверенності, не займається ніяким компрадорським бізнесом за рахунок людей і країни. Але за це її представників ось уже 20 років поливають брудом та всіляко компрометують».

У цьому ключі Ю. Тимошенко підтвердила інформацію про можливу коаліцію фракцій «Слуги народу» та «Батьківщини» в парламенті. За словами лідерки партії, її політсила запропонувала Президентові Володимирові Зеленському свою підтримку в тому, щоби вивести Україну з політичної, економічної й соціальної стагнації. І робитиме це не заради почестей, звань чи посад, а в ім’я українського народу та майбутнього його держави.

Інша річ, чи погодяться і головний «слуга», і його підлеглі на те, щоби змінити за наполяганням «Батьківщини» стратегічний курс держави на її вихід з-під зовнішнього впливу, який триває–посилюється не протягом останніх двох років, як наголосила вона, а впродовж не менше семи? Та все ж, «ми готові взяти на себе відповідальність, аби врятувати країну», – заявила політикиня. І додала, коментуючи чутки про ймовірну пропозицію обійняти посаду прем’єра, що готова очолити уряд, який під її орудою стане національно орієнтованим.

Який же все-таки відсоток сподівань, що «зелений» режим погодиться на коаліцію з «Батьківщиною» й довірить їй роль локомотива в тому вкрай нелегкому процесі виведення України із зони впливу західних партнерів, а заодно, як слід розуміти, і з під тиску її східних «доброзичливців?

Головна проблема чільників теперішньої влади, відповіла на це лідерка «Батьківщини», що вони гадають, ніби, перебуваючи під «дахом» великих фінансових груп та інших західних покровителів, які бачать Україну лише як свою вотчину, вони захищені від наслідків власних дій. Та в тім і лихо, що вони не усвідомлюють, в яку западню потрапили самі і куди втягли Україну. Коли ж зрозуміють, тоді така коаліція стане можливою».

Політикиня також висловила своє безкомпромісно негативне ставлення до медичної реформи. Вона заявила що аналогів такої моделі системи охорони здоров’я, яку витворили в Україні (починаючи з 2014-го й далі провадять) з подачі «великої реформаторки Уляни Супрун», немає ніде у світі. І що це може обернутися національною катастрофою, оскільки останніми кількома роками поспіль уже спостерігається зростання у країні рівня смертності населення проти рівня народжуваності. Скажімо, торік демографічні втрати українців сягнули рекордних 300 тисяч.

На ще одну трагедією нашого народу, як вважає Ю. Тимошенко, може перетворитися з часом і відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення, заплановане на липень цього року, чому «Батьківщина» намагається всіма силами запобігти…

Насамкінець пані Юлія закликала представників ЗМІ доносити до людей усю правду про те, що насправді відбувається нині в Українській державі, поки ще деструктивні процеси в її політикумі, на владному Олімпі, суспільстві загалом не стали незворотними.

Головний редактор газети "Галичина"