Які паперові стаканчики вибрати для кав’ярні?

У сучасному темпі життя великою популярністю користується формат "кави на винос". Цей тренд поширений не лише у мегаполісах, а й навіть у невеликих містечках. "Кава з собою" – це вигідний бізнес, який потребує мінімальних капіталовкладень від підприємця. Дуже важливо для такої кав'ярні вибрати якісні паперові стаканчики. Далі в статті розглянемо, на що звернути увагу під час вибору такого одноразового посуду та які варіанти варто придбати.

Важливі критерії вибору

Стаканчики для кави забезпечують не лише зручність для клієнтів, але й виконують важливу функцію – збереження тепла та запобігання розливанню напою. Вибір правильних виробів може бути важливим для стабільності бізнесу та задоволення потреб споживачів.

Звертайте увагу на такі параметри:

  • Розмір. Паперові стаканчики доступні в різних розмірах і об'ємах. Вибір залежить від меню, яке ви пропонуєте в своєму закладі. Для еспресо, капучино чи лате це будуть різні за розміром варіанти. Не варто нехтувати великими за об'ємом стаканами – в них зручно подавати чай або авторські напої. Важливо мати в асортименті різні розміри, щоб задовольнити потреби усіх клієнтів.
  • Якість матеріалу. Важливо, щоб тара для гарячих напоїв була виготовлена з високоякісного харчового паперу, який не впливає на смак. Якісний папір також забезпечує надійність і стійкість стаканчика під час використання.
  • Дизайн. Зовнішній вигляд паперових стаканчиків для напоїв відіграє дуже важливу роль. Випити каву можна й вдома, а в кав’ярню люди заходять за приємними емоціями, щоб насолодитися атмосферою, прогулятися вулицями чи парком з улюбленим напоєм. Естетично оформлений паперовий стакан підвищує клієнтоорієнтованість і ймовірність повторного візиту. А ще привабливий стаканчик можуть сфотографувати та розмістити в соціальних мережах з відміткою закладу, що позитивно впливає на впізнаваність та привертає увагу потенційних клієнтів.
  • Вартість. Вона повинна бути конкурентоспроможною і в межах вашого бюджету. В магазині КРИСТАЛ діють вигідні ціни на оптові замовлення, які суттєво економлять бюджет.

Які бувають паперові стаканчики?

  • Гофровані. Такі варіанти мають покращену термоізоляцію і не обпікають руки. За рахунок гофри вони більш щільні і стійкі до деформації. Гофростаканчики зазвичай мають яскраве однотонне забарвлення, але можуть бути і з малюнками.
  • Подвійні. Стакани Double Wall також ідеально підходять для гарячих напоїв, вони витримують температуру рідини до 100°C і за рахунок подвійних стінок не обпікають долоні.
  • Одношарові. Це найпоширеніші моделі. Використовують як лаконічні білі варіанти, так і з різноманітними принтами. Якщо ви вирішили обрати саме такі вироби, то рекомендуємо придбати гофровані капхолдери – якщо клієнт замовить гарячий напій, це захистить руки від обпікання.
  • Крафтові стаканчики. Це лаконічний і універсальний варіант як для гарячих, так і для холодних напоїв.
  • З логотипом компанії. Є можливість замовити паперові стаканчики з брендуванням. Це підвищує впізнаваність закладу та надає індивідуальний характер.

Обираючи паперові стакани для своєї кав’ярні, варто враховувати всі вищезазначені фактори – якість матеріалу, розмір і об’єм, дизайн і брендування, вартість. Оптимальний вибір буде залежати від потреб вашого бізнесу і вподобань цільової аудиторії. Переглянути всі наявні варіанти або замовити індивідуальне брендування можна на сайті КРИСТАЛ. Вдало підібраний асортимент паперових стаканчиків може стати важливим елементом успішного функціонування кав’ярні.