Як вибрати програму для парсинга e-mail?

Парсинг e-mail — це процес збору електронних адрес з відкритих джерел: різних сайтів, соціальних мереж і т. д. Суть в тому, що спеціальна програма аналізує інформацію на площадці (декількох площадках), моніторить акаунти підписників, виокремлює з отриманих даних адреси в відповідній формі і формує з цього базу.

Такі бази збираються для того, щоб робити масові розсилки користувачам: з рекламою товару, послуги та іншими пропозиціями. Як правило, подібні списки номерів підходять в разі, якщо аудиторія максимально широка або компанія хоче отримати додатковий трафік додатково до інших методів просування.

Як вибрати програму для парсинга
Зараз парсити e-mail можна за допомогою десятків програм. На жаль, неможливо точно сказати, яка саме підійде вам. Іноді доводиться здійснювати пошук шляхом проб і помилок. З сервісів, на які можна звернути увагу при виборі, виділимо такі:

  • ePochta Extractor (платно);
  • Aeroleads (платно);
  • Email Extractor (безкоштовне розширення);
  • Hunter.io (безкоштовні і платні варіанти);
  • Scrapebox Email Scraper (платно);
  • Skrapp.io (безкоштовні і платні варіанти);
  • Parsinfo.ru (безкоштовно).

Умови на кожному сервісі відрізняються. Ті ж платні варіанти передбачають або одноразовий платіж, або щомісячну оплату в залежності від обраного тарифу, кількості отриманих адрес. Завдяки різноманітності пропозицій на ринку, кожен клієнт знайде для себе відповідне рішення. Фахівці рекомендують спробувати кілька сервісів по черзі, щоб порівняти результат і зупинитися на чомусь більш вигідному.

Деякі заходи при роботі з програмами парсинга
Метод роботи, при якому окрема програма збирає електронні адреси, виглядає дуже привабливим. Але тут важливо пам'ятати, що з цим способом в мережі ведеться певна боротьба. Наприклад, деякі сайти спеціально розміщують адреси-пастки, через потрапляння яких в базу вся розсилка відзначається як спам. Через це всі зусилля і оплата тарифів можуть зійти нанівець і не дати ніякого результату.

З цієї причини парсити e-mail-адреси варто лише як доповнення до більш перевірених і надійних способів. Якщо об'єднати кілька напрямків і ретельно все продумати, результат буде куди більш ефективним.