Як правильно вибирати подарунки?

Напевно, Вам не раз доводилося стикатися з такою проблемою, коли часу на пошуки презентів на честь свят або інших важливих подій в житті друзів, колег по роботі, знайомих чи близьких практично не залишилося. У таких ситуаціях, ми часто починаємо панікувати, і намагається впоратися з цим завданням якомога швидше, через що стаємо неуважними до різних дрібниць. Як наслідок, це призводить до неправильного вибору подарунків і зіпсованому святковому настрою. Насправді, знайти хороші і оригінальні подарунки, що здатні по-справжньому здивувати адресата не так просто, як може здатися на перший погляд. Тому, якщо Ви не хочете засмучувати близьких, рекомендуємо скористатися нашими порадами, які ми зібрали, щоб полегшити Вам завдання. Також, ви можете дарма не гаяти часу, та одразу звернути увагу на такий універсальній варіант, як мультибрендовий сертифікат ONECARD.

Прості, але дієві поради щодо вибору презентів

1. Обов'язково поцікавтеся у адресата, що б він хотів отримати в якості презенту. Не потрібно робити це відкрито або безпосередньо питати про побажання та вподобання. Досить просто прислухатися до того, про що захоплено каже людина перед святами, і парочку ідей ви точно зможете підкреслити.

2. Неодмінно варто враховувати тематику і важливість свята / події, щоб правильно підібрати подарунок. Якщо подія значуща, така як Новий рік чи день народження, тоді варто задуматися про більш дорогий і значущий подарунок.

3. Однозначно варто звернути увагу на інтереси і захоплення адресата, оскільки так ви зможете вибрати дійсно потрібний і цікавий подарунок. Презенти, обрані відповідно до улюблених занятть, завжди цінуються вище з боку адресата, оскільки виглядають в його словах більш персоналізовано, ніж будь-які інші варіанти.

4. Намагайтеся вибирати презенти, які будуть корисними і практичними. Речі і предмети, які не використовуються в побуті або під час роботи, навряд чи будуть лежати на видному місці, і, швидше за все, будуть припадати пилом на верхній полиці шафи.

5. Не забувайте і про те, що презент повинен дивувати. Тому, потрібно подумати над оригінальними і нестандартними варіантами. Для цього можна самостійно напружити фантазію або ж скористатися послугами спеціалізованих інтернет-магазинів, які виготовляють оригінальні подарунки на замовлення.

Особливості вибору подарункового сертифіката

Якщо ж ви все таки вирішили дарувати подарунковий сертифікат, то ви можете одразу ж подумати про те, що це «чарівна паличка». Нажаль, але навіть такий універсальний и практичний варіант, як подарунковий сертифікат, має декілька особливостей. Аналогічна ситуація складається у тому випадку, коли мова йде про вибір таких подарунків. Саме тому, радимо скористатися наступними порадами, якщо потрібно буде обирати подарунковий сертифікат:

  • Намагайтеся згадати, що адресат не полюбляє, і відштовхуючись від цього, спробуйте вибрати ті варіанти, які будуть йому до вподоби.
  • Орієнтуйтесь на мультибрендові подарункові сертифікати. Таким чином, ви не будете обмежувати вибір людини, а сам адресат може самостійно вибрати необхідні товари чи послуги одразу в декількох магазинах, а не тільки в одному.
  • Обов’язково дізнайтеся ставлення адресата до такого виду подарунків. Є категорія людей, які вважають такі презенти неприйнятними.
  • Акцентуйте увагу на сертифікатах, які мають значний термін придатності, щоб адресат мав вдосталь часу на прийняття рішення.