Як підвищити кваліфікацію в сфері IT?

Центр IT Education Academy (ITEA) допомагає людям отримати популярну на ринку професію в IT і Digital. Для цього ITEA наймає сильних викладачів, підтримує актуальність програм навчання і допомагає у працевлаштуванні кращим студентам.

Перший навчальний центр відкрився у Києві на початку 2014 року. Завдяки ефективним програмам навчання і чітким бізнес-процесам, ITEA став лідером IT навчання вже в 2015 році, а ще через два роки отримав українську народну премію «Краща IT-освіта» в 2017 році.

З 2016 ITEA допомагає підприємцям відкривати власні навчальні центри з системою франчайзінгу. За перші два роки наші партнери запустили центр у Львові, в 2018 році свої двері відкрив навчальний центр в Харкові, а в 2019 відкрилися навчальні центри в Дніпрі та Луцьку. В 2019 році ITEA отримала нагороду «Вибір Країни».

Як зареєструватись на курс вивчення JavaScript?

JavaScript - це мова програмування, яка дає можливість реалізовувати складну поведінку веб-сторінки. Кожен раз, коли ви бачите веб-сторінку, вона не тільки відображає статичний вміст, а й відображає оновлення контенту, виводить інтерактивні карти, 2D / 3D анімацію, прокручує відео. В усіх цих випадках не обходиться без JavaScript.

У центрі ITEA розпочинається поглиблений курс вивчення JavaScript. Зареєструватись можна на сайті https://lviv.itea.ua/courses-itea/js-dev/javascript-advanced/ Вартість навчання – 6450 гривень. У зв'язку з карантином всі курси ITEA читаються у ONLINE-форматі.

Даний курс призначений для тих, хто володіє базовими знаннями і може використовувати різні мовні конструкції для вирішення повсякденних завдань. В ході навчання ми познайомимось із головними аспектами об'єктно-орієнтованого програмування, роботі з подіями, протоколом HTTP і іншими важливими концепціями.

Також буде дуже багато практики, а саме: розробка 8 додатків і рішення завдань, що сприяють успішному проходженню співбесіди.

Після вивчення курсу Ви зможете:

  • Використовувати прототипно-орієнтовану модель програмування;
  • Розуміти логіку роботи клієнт-серверної архітектури в контексті написання реальних програм;
  • Керувати DOM через використання Javascript;
  • Працювати з локальними сховищами даних.