Як автоматизація ресторану допоможе в час карантину?

Епідемія COVID-19 негативно вплинула на ресторанний бізнес. Цей факт змушує власників закладів харчування шукати шляхи для оптимізації виробничих процесів та пошуку рішень, які зменшать витрати і при цьому збережуть бізнес.

Карантинні обмеження ускладнюють контроль за діяльністю закладів, що може спричинити падіння прибутків в кризовій ситуації. Чимало власників ресторанного бізнесу роблять ставку на системи автоматизації ресторану. Це комплексні рішення, які охоплюють складський і фінансовий облік, каси-термінали й приєднуване обладнання для обслуговування гостей і дотримання податкового обліку. Відтак, автоматизація дозволяє власникам отримати більше часу на покращення сервісу та масштабування бізнесу.

В ідеалі автоматизацію ресторану варто застосувати ще до відкриття закладу, адже так можна знизити витрати, вирахувати реальні видатки й виявити «слабкі місця» закладу вже на початковому етапі його роботи. Власник отримує повний контроль над роботою кухні, залу, складу, кас і бухгалтерії. Компанія Poster пропонує одне з кращих рішень на ринку, з яким ви можете ознайомитись за посиланням.

Читайте також: АМКУ дозволив азербайджанцям купити «Івано-Франківськцемент»

Автоматизація ресторанів допомагає:

  • підвищити швидкість та якість обслуговування клієнтів
  • не допустити крадіжок з боку працівників
  • контролювати продажі та обирати оптимальні маркетингові стратегії
  • відстежувати витрати складу, щоб уникнути зайвих списань

Який вигляд має система автоматизації?

Насамперед це програмне забезпечення для ресторану (ПЗ для ресторанів), яке встановлюють на планшети, моноблоки й ноутбуки. Система охоплює також усі під’єднувані модулі: принтери звичайних і фіскальних чеків, сканери штрихкодів, грошові шухляди, банківські термінали та все обладнання для надсилання даних до податкової згідно з вимогами нових РРО та для коректної роботи з ліцензіями, якщо ви плануєте продавати алкоголь.

Вибір обладнання прямо залежить від бюджету й формату закладу. Власникам деяких закладів буде достатньо й одного термінала біля стійки для замовлень, тимчасом як іншим потрібно по два термінали на кожному поверсі та ще два — біля бару.

Основні переваги автоматизації ресторанів

Провівши автоматизацію закладу, ви зекономите час на вирішення побутових проблем та постійний контроль виробничих процесів, натомість зможете стежити за якістю страв, сервісу й розробляти нові маркетингові стратегії, щоб заробляти більше.

Сучасна хмарна система обліку — це:

  • Швидке навчання персоналу
  • Надійна робота офлайн
  • Доступ з будь-якої точки світу
  • Доступна ціна

Читайте також: У Коломиї планують відродити виробництво екскаваторів