Виробник гаджетів Tecno Mobile: головні досягнення компанії

Щорічно в світі з’являються десятки нових компаній, які виробляють мобільні пристрої. Особливо багато їх у Китаї. Але деякі виробники так і залишаються невідомими, а інші навпаки завойовують всесвітнє визнання. Наприклад, смартфон Tecno Nova LD7 визнаний одним з кращих в багатьох країнах. Ознайомитись з асортиментом цього смартфона можна в інтернет-магазині Київстар. Потрібно детальніше розповісти про саму компанію Tecno Mobile.

Бренд на світовому ринку

Хоча сама компанія відома вже понад 15 років, справжнє визнання до неї прийшло лише кілька років тому. Довгий час головними ринками збуту продукції був Китай, країни Африки та Азії. Лише в 2020 році бренд гучно заявив про себе в Європі.

Щодо якості та популярності товару досить сказати, що підсумки 2020 року говорять про те, що в країнах Африки компанія обігнала по об’ємам продажів Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo. Варто очікувати, що і в країнах Європи смартфони будуть продаватися дуже успішно.

Найвідоміші серії

Tecno Mobile пропонує своїм покупцям продукцію кількох серій. Планується випускати чотири основні лінійки товарів:

  • Spark – доступні по ціні смартфони з хорошими характеристиками;
  • CamOn – пристрої, в яких основна увага надається можливостям камер;
  • Pova – апарати, в яких акцент робиться на потужності «заліза» та збільшенні автономності роботи;
  • Phantom – флагманські моделі з найкращими параметрами.

Тобто, користувачу буде дуже легко розрізнити спеціалізацію конкретного пристрою. Варто відзначити цінову політику виробника. Навіть якщо мова йде про флагмани з найсучаснішими параметрами, їх вартість не перевищує 600 доларів.

За 250-350 доларів можна купити модель з середніми параметрами, в якій буде все необхідне: від висувної камери та достатньої кількості оперативки, до сучасних сервісів, таких як NFC або підтримка швидкої зарядки акумулятора. Тобто в найближчому майбутньому можна очікувати вихід нових моделей, які будуть цікавими для широкої аудиторії покупців. З кожною новою моделлю, смартфони стануть ще більш цікавими.