Використання robots.txt для оптимізації пошукових систем

Сайт компанії повинен бути інформативним та гарно оформленим. Клієнти звертаються увагу на будь-які деталі. Тому важливо довести усі сторінки до ідеалу та протестувати їх роботу. Дуже часто можуть з'являтися дублі інформації, що бачать клієнти. Такі факапи негативно впливають на сприйняття інформації. Як же можна виправити ситуацію.

Є текстовий файл robots.txt, що допомагає виявити сторінки, що потрібно сховати від глядачів. Це можуть бути сторінки, не лише, що дублюються, а й які є конфіденційними. Використання цього файлу рекомендоване на початку створення сайту компанії. Він також може бути інформативним для тих, хто вносить зміни на сайті та бажає перевірити сторінки, що будуть бачити користувачі.

Коли потрібна перевірка?

Ресурси перевірки варто використовувати, якщо ви прагнете отримати сайт, що будет працювати на компанію. Використання тестового роботу-редактору надає змогу приховати конфіденційну інформацію та зберегти її в полі зору лише адміністратора сайту. Коли ще доцільно використання robots?

  • Коли потрібно приховати адміністративну панель від загального доступу.
  • Щоб приховати всі заявки від клієнтів, що знаходяться у кошику.
  • Сторінки, що мають інформацію про фільтри та сортировку.
  • Коли потрібно відфільтрувати документі формату PDF, DOCX, які не приймають участі у пошуку.

Цей ресурс надає змогу швидку відфільтрувати інформацію, що не повинна відображатися на сторінці пошуку. Важливо використовувати цей файл для фільтрації інформації, що має приватний доступ, а що ні. Це надає безпеку для власнику сайту та його користувачів.

Вимоги до оформлення файлу

Щоб отримати інформацію, щодо сторінок, які потрібно приховати, потрібно створити правильний файл. Файл створюється у текстовому редакторі та розташовується у кореневому каналі сайту. Розмір файлу не повинен перевищувати 500 мг. Створений файл повинен мати доступ до роботи усіх роботів. Якщо усі інструкції було виконано правильно, то робот переходить до перевірки файлу. Якщо ви не впевнені в коректності створення сайту, то можна звернутися по допомогу до сторонніх ресурсів, що швидко можуть перевірити чи є помилки.

Якщо ви не впевнені, що можете зробити самостійну перевірку, краще звернутися по допомогу до професіоналів. Перевірка на сторонні сторінки є необхідним та важливим рішенням для кожного власника сайта. Бо неправильне заповнення текстового файлу може призвести до порушень у роботі. Відповідно бажаний результат не буде отриманий. Тому важливо виконувати послідовність та чітку перевірку. Лише правильно зроблений сайт може забезпечити безпечне користування як для власника, так і для користувача.