Вакарчука не відпускають з парламенту

Як ми уже повідомляли в матеріалі "Другий вихід Вакарчука з парламенту...", народний депутат України, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, котрий торік привів до Верховної Ради нову партію «Голос», написав заяву про складання депутатських повноважень. Проте йому наразі не вдалося піти з парламенту, оскільки Верховна Рада не підтримала постанову про припинення його депутатських повноважень.

«Оскільки власні рішення я не змінюю, то єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, що згідно з Конституцією машинально призведе до втрати мною депутатського мандату», – написав з цього приводу на своїй сторінці у Фейсбуці С. Вакарчук. А також додав, що такий спосіб складання депутатського мандату – вимушений і формальний. І йому шкода, що частина парламентарів залишила для нього саме цей варіант. С. Вакарчук пообіцяв залишитися членом партії «Голос» та зробити все від нього залежне, щоб партія розвивалась і була успішною.

Нагадаємо, чимало політологів позитивно оцінювали похід лідера гурту «Океан Ельзи» С. Вакарчука у велику політику, вважаючи його людиною з українською системою цінностей.

Редактор відділу газети “Галичина”