В Івано-Франківську відкрили дебютну виставку живопису Ірини Король «Всупереч»

Після великої карантинної перерви Івано-Франківськ повертається до культурного життя і першою ластівкою цього стала виставка живопису «Всупереч» Ірини КОРОЛЬ, яка відкрилася у фортечній галереї «Бастіон».

Це дебютна виставка пані Ірини, на якій представлені переважно її роботи за останній рік, попри те, що художниця малює з дитинства. Але життя інколи веде нас до покликання якимись химерними стежками, наче випробовуючи на вірність і любов до дитячих мрій. Про цей довгий шлях до себе певною мірою і свідчить назва виставки. Як пояснює художниця, «всупереч» – це передусім усупереч долі і життєвим обставинам.

– Попри те, що я, скільки себе пам’ятаю, малювала змалечку, навіть йдучи до школи в дитинстві, пальчиком у повітрі завжди щось виводила, за фахом я – хімік-технолог, як і моя старша сестра.

А потім життя склалося так, що я вийшла заміж за художника, і зрозуміла, що це доля не тільки особиста, а й мистецька. З часом творчість мене заполонила повністю, але про власну виставку я навіть не мріяла. Мені завжди здавалося, що мої роботи не того рівня, що я чогось не знаю, що щось не так. І якби не мої друзі з громадської організації «Мистецьке братство», які мене переконали і підтримали, я б ще довго не зважилася... – каже пані Ірина.

Привітати художницю з цією подією прийшли рідні і близькі, шанувальники її творчості, друзі…

На виставці представлено живопис на ліричні теми – пейзаж, квіти, портрети рідних та близьких, натюрморти: зафіксовано світ у його найпрекрасніших проявах. З одного боку – начебто звичних та буденних, а з іншого – таких минущих, неповторних та вразливих. Художниця своїми роботами відкриває світ своєї душі, запрошує відчути його радість і особливе світло, яке струменить з кожної картини.

Пані Ірина постійно перебуває у творчому пошуку, вдосконалюючи свою майстерність і шукаючи нові теми для творчого самовираження.

Окрилена своєю першою виставкою, художниця має інші творчі плани, зокрема видати свою першу поетичну книжку.

Поетеса, журналістка.