В Івано-Франківську оголосили щорічний конкурс найкращих творів молодих українських поетів ім. С. Пушика «Перо золотого птаха»

Для сприяння національно-культурному відродженню України, популяризації української мови та творів українських авторів, поліпшення роботи з творчою молоддю, підтримки молодих поетів, видання їх перших книжок, а також, з метою вшанування пам’яті поета, фольклориста, Шевченківського лауреата Степана Пушика Івано-Франківська організація Національної спілки письменників України, Івано-Франківська міська рада та міськвиконком оголосили про початок прийому творів на конкурс найкращих творів молодих українських поетів ім. С. Пушика «Перо золотого птаха».

На конкурс мають право представляти свої твори молоді люди (віком від 16 до 30 років), які проживають в Україні та в місцях розселення спільнот української діаспори у світі й не мають жодної виданої книжки.

Його проводитимуть у два тури. Протягом першого, який щороку триватиме з 1 вересня до 1 листопада, прийматимуть твори молодих українських авторів, подані ними на конкурс, готуватимуть рецензії на них і представлятимуть на розгляд журі. У другому, який триватиме з 1 листопада до 30 грудня – твори розглядатимуть члени журі за анонімним принципом з гарантією авторських прав та визначатимуть переможців конкурсу.

Кожен автор має право представити на конкурс п’ять своїх найкращих (на його думку), поетичних текстів в одному файлі. Окремим файлом необхідно подати анкету учасника – з нею можна ознайомитися на сайті газети «Галичина». Листи з позначкою «Поетичний конкурс» потрібно надсилати на електронну адресу:

konkurs.pero.if@gmail.com

Основними критеріями оцінки творів є їхній художній рівень і зміст.

Авторові найкращої добірки поетичних текстів буде присвоєно звання лауреата конкурсу й запропоновано як головну нагороду видання першої книжки. Також журі визначить добірки, авторів яких нагородять дипломами конкурсу.

З найкращих поетичних творів, представлених на конкурс, формуватимуть щорічні випуски альманаху «Перо золотого птаха».

Результати конкурсу та імена переможців оголошуватимуть останньої суботи січня під час поетичного свята з нагоди дня народження Степана Пушика.

Ескіз на конкурс

За інформацією оргкомітету конкурсу.