У Рожнятівській бібліотеці відбулося свято поезії

У райцентрі Рожнятові презентували нову книгу «Три поетичні струни», яка належить перу неймовірно талановитого бойківського тріо, членів Національної спілки письменників України – Любомира Михайліва, Лесі Шмигельської та Наталі Данилюк. Книга побачила світ нещодавно в одному із білоцерківських видавництв, і перша її презентація відбулася саме у бібліотечній світлиці. Усі троє авторів належать до потужного літоб’єднання, знаного далеко за межами нашої області – «Ґоргани», яке очолює Любомир Мийхайлів, його заступник - Леся Шмигельська, а Наталія Данилюк – відповідальний секретар. Сьогодні ці «три поетичні струни» - найпотужніші у «Горганах», а їхня творчість не тільки захоплює і дивує, а й надихає.

Такою ж надзвичайно натхненною виявилась і презентація «Трьох поетичних струн». Розпочалась зустріч молитвою, яку провадив також представник літоб’єднання о. Дмитро Халус, відтак автори поділилися з присутніми своїми творами. Привітати талановите горганівське тріо зібралося багато гостей, поміж них бібліотекарі, залюблені у слово рожнятівці та колеги з літоб’єднання. Приїхали з привітаннями і друзі по перу з Долини та з Івано-Франківська. Привітала спілчан з виходом у світ спільного доробку голова ІФООНСПУ Світлана Бреславська, побажавши продовжувати творчу ходу як особисту, так і цілого об’єдання. З привітальним словом виступили поетеса, керівник Літературної платформи «Об’єднані словом» Л. Геник, запросивши до Івано-Франківська презентувати новоспечену збірку, своїм захопленням поділилася поетеси Світлана Ткачук, Оксана Сподар та ін. Подякувала авторам за чудову творчість і справжнє свято поезії директор Рожнятівської ЦБС Галина Курташ, побажавши щоб поетичні струни авторів ще довго і натхненно звучали, втішаючи прихильників Слова.

Дуже гармонійно доповнювали творчу атмосферу пісенні номери у культуравиконанні лауреата багатьох мистецьких конкурсів і фестивалів, викладача Рожнятівської ДШМ Ірини Яремчук та учениці Рожнятівської ДШМ Софії Литвин (викладач Ірина Яремчук).