У Галичі вшанували пам’ять історика Ігоря Коваля

Ігор Коваль

Днями в івано-франківському видавництві «Лілея-НВ» вийшов друком 4-тий випуск збірника наукових праць «Галич» (Івано-Франківськ, 2019 р., 224 с.). Книга присвячена пам’яті Ігоря Михайловича КОВАЛЯ, який помер у травні цього року. У ній, крім статті на пошану пам’яті відомого галичанина, подається бібліографія його друкованих праць із 1981 по 2018 роки.

З нагоди презентації цього видання у Національному заповіднику «Давній Галич», на яку приїхав і директор видавництва «Лілея-НВ» Василь Іваночко, відбувся вечір пам’яті про відомого краєзнавця, науковця, невтомного дослідника історії Галича. Священники і друзі, освітяни та просвітяни, науковці та співробітники заповідника ділилися спогадами про Ігоря Коваля, говорили про його простоту і харизму, наголошували на тому, що він у багатьох питаннях випереджував час, був справжнім людинолюбцем.

Вечір-реквієм — перша нагода пошанувати І.Коваля (28.7.1960 – 5.5.2019) після його відходу у вічність. У планах і видавців, і родини видати його ненадруковані праці, упорядкувати книгу спогадів, знайти можливість увіковічити його ім’я у назвах вилиць чи шкіл, щоб час не затер його світле ім’я.