У Франції «заморозили» яхту Сєчіна – близького соратника Путіна

Уряд Франції заявив у четвер, що захопив суперяхту, що належить компанії, пов’язаної з Ігорем Сєчіним, виконавчим директором російського енергетичного гіганта «Роснефть» і близькою довіреною особою президента Володимира Путіна, - повідомляє France24.

Судно Amore Vero було захоплено на верфі в Ла-Сіота, поблизу Марселя, повідомило міністерство фінансів.

"Французька митниця здійснила арешт яхти Amore Vero в Ла-Сьота в рамках впровадження санкцій Європейським Союзом проти Росії", - йдеться в повідомленні.

Яхта була власністю компанії, «в якій Сєчін є основним акціонером».

Французький міністр громадських дій і рахунків Олів'є Дюссоп розмістив у Твіттері фотографію яхти і написав: «У рамках впровадження санкцій Європейського Союзу проти Росії та на підтримку України ми захопили першу яхту».

Човен довжиною 85,6 метрів (280 футів) був виготовлений нідерландським виробником яхт Oceanco і включає в себе басейн, який перетворюється на вертолітний майданчик, а також багатопалубну палубу, включаючи одну з джакузі.

Човен був поставлений в 2013 році, повідомляє виробник на своєму сайті.

Сєчін був найгучнішим ім’ям, поряд з Миколою Токарєвим, керівником величезної трубопровідної компанії «Транснефть». Сєчіна вважають одним із наймогутніших людей Росії з впливом, який виходить за рамки його керівництва енергетичним гігантом «Роснєфті». Як і Путін, він родом із Санкт-Петербурга і працював з президентом з перших днів його кар’єри в мерії міста в 1990-х роках.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.