Точки доступу (Wi-Fi) для бездротового з’єднання у мережі всіх пристроїв

Бездротовими або Wi-Fi точками доступу в Україні (далі — БТД, Wi-Fi ТД) прийнято називати пристрої, які є важливою складовою будь-яких бездротових мережевих систем. Вони забезпечують різні пристрої бездротовим підключенням та доступом до Інтернету. Залежно від модифікації та технічних характеристик, БТД можуть мати різний набір функцій, властивостей, особливостей та переваг.

Які функції виконують Wi-Fi точки доступу?

Ключовими функціями Wi-Fi ТД є:

 • З'єднання та підключення пристроїв до мережі на базі бездротових технологій є однією з базових функцій БТД будь-якої модифікації.
 • Організація бездротових мереж для обміну інформацією між різними мережевими пристроями за рахунок використання Wi-Fi ТД — ще одна важлива функція Wi-Fi точок доступу.
 • Забезпечення управління мережею — БТД дозволяє керувати налаштуваннями мережі, здійснювати контроль за доступом до Інтернету.

Характеристика основних властивостей точок доступу Wi-Fi

 • Wi-Fi точка доступу здатна забезпечувати безпеку мережі, використовуючи різні методи шифрування та аутентифікації.
 • Простота налаштувань
 • Wi-Fi ТД легко налаштовуються та керуються, що робить їх доступними та зручними для використання в офісних/домашніх мережах.
 • Масштабованість
  • ТД Wi-Fi можуть бути легко інтегровані в мережу, що вже функціонує. Це відкриває перспективу масштабування (за потреби) існуючої мережі.

   Технічні можливості Wi-Fi точок доступу

   • Дальність дії — різні моделі Wi-Fi (бездротових) точок доступу відрізняються за дальністю дії та залежать від особливостей довкілля (перешкоди, потужність сигналів, вплив на ТД інших сигналів, екранування тощо).
   • Швидкість передачі даних — забезпечення точками доступу високої швидкості передачі сигналів є важливим для швидкого доступу до Інтернету. Різні моделі ТД можуть підтримувати різні швидкості передачі.
   • Підтримка стандартів — точки доступу Wi-Fi підтримують різні стандарти бездротової мережі (802.11 ac, n, g та інші).

   Переваги використання, характерні для Wi-Fi БТД

   Мобільність

   Пристрої дозволяють підключатися до глобальної мережі без проводів, забезпечуючи високий рівень мобільності та повну свободу пересування у радіусі функціонування Wi-Fi точок доступу.

   Економія ресурсів

   Використання бездротових (Wi-Fi) точок доступу дозволяє паралельне використання різних ресурсів (принтери/файли), що дозволяє підвищити ефективність роботи та заощадити ресурси.

   Розширюваність

   БТД можуть легко інтегруватися в мережу з метою розширення для більшого покриття або збільшення кількості підключених пристроїв. Це дуже важливо при використанні їх у великих будинках або на великих (за площею) територіях.

   Зручність використання

   Важливим перевагою Wi-Fi точок доступу є можливість підключення до Інтернету без використання кабелів/дротів, що дозволяє використовувати їх у будь-якому місці.

   Швидкий доступ до Інтернету

   Точки доступу забезпечують швидкий доступ до Інтернету, що дозволяє отримувати інформацію та обмінюватися даними швидко та без проблем.

   Низькі витрати

   Вартість Wi-Fi точок доступу для невеликих (домашніх/офісних) доступна для користувачів цих мереж, що є важливим при організації бездротових мереж такого рівня.

   Легкість встановлення, налаштування

   БТД Wi-Fi зручні простим встановленням та легким налаштуванням — користувач з мінімальним рівнем досвіду легко впорається із завданням їх підключення до мережі.

   Wi-Fi (бездротові) ТД — незамінний елемент у будь-якій бездротовій мережі. Вони забезпечують швидкий, надійний та безпечний доступ до Інтернету та інших мережних ресурсів. Завдяки своїм функціям, властивостям, особливостям та перевагам, БДТ Wi-Fi дозволяють створювати зручні, гнучкі та ефективні мережі, що задовольняють потреби користувачів різного рівня, необхідні для вирішення різних завдань.

   Купити у Києві Wi-Fi (бездротові) ТД пропонує інтернет-магазин Comtrade. У нашому асортименті ви знайдете різні їх модифікації:

   • внутрішні/зовнішні;
   • з контролером/без нього;
   • за допомогою різних стандартів wi-fi;
   • використовують різні частоти;
   • з різними особливостями.

   Представлені різними брендами, БТД у нашому магазині характеризуються якістю складання та надійною експлуатацією. Замовляйте в інтернет-магазині Comtrade мережеве обладнання, і ми доставимо його в найкоротші терміни у вказаних вами населених пунктів України.