Що таке дистанційна освіта та як проходить дистанційне навчання

Дистанційне навчання стає все більш популярним способом навчання. Існує ряд причин привабливості дистанційної освіти: інтернет значно полегшує доставку матеріалів й спілкування та гнучкість дистанційного навчання розширює участь.

У деяких частинах світу, що розвиваються, національні уряди розглядають його як найкращий спосіб для людей у ​​віддалених сільських районах отримати доступ до освіти, що покращує економіку.

 

Що таке дистанційне навчання?

Дистанційне навчання визначається Оксфордським словником англійської мови як «метод навчання, при якому лекції транслюються або уроки проводяться заочно, без необхідності відвідування школи чи коледжу».

Фізична відокремленість учня від навчального закладу забезпечує більший ступінь гнучкості, ніж традиційний курс. У межах вимог курсу учні можуть створити власний графік навчання та працювати у власному темпі.

 

Дистанційне навчання в Атмосферній школі 

Кожен учень Атмосферної школи може навчатися за особистим розкладом та в особистому ритмі. Отримавши доступ до навчальних матеріалів, він може переглядати, переслуховувати та перечитувати їх необмежену кількість разів у зручний для нього час. Такий формат дистанційної освіти підійде тим, хто прагне самостійно керувати своїм розкладом, поєднуючи його з хобі, спортивною кар`єрою чи іншими особливостями стилю життя.

Інтернет, зробив революцію в дистанційному навчанні: матеріал можна не лише передавати через веб-сайти, але й спілкування може відбуватися через дошки обговорень та живий чат.

Інтернет-комунікація допомогла подолати один з основних недоліків дистанційної освіти: ізоляцію. «Традиційні» дистанційні учні часто упускали соціальні аспекти освіти і могли почуватися дуже ізольованими та наодинці зі своїми проблемами. Відсутність взаємодії з групою однолітків може ускладнити збереження мотивації.

Також зв`язок з учителем в Атмосферній школі можливий у чаті особистого кабінету учня. Наші вчителі зможуть допомогти у питаннях, що пов`язані з матеріалами уроку, тестами для самоперевірки та поясненням результатів контрольних робіт. Також регулярно проводяться планові консультації з кожного предмету, де можуть отримати консультацію не більше 20-ти учнів одночасно. Вчителі можуть легко спілкуватися з учнями  за допомогою електронної пошти, живого чату, дошки обговорень та відеоконференцій.

Успішний учень дистанційного навчання повинен володіти певними ключовими якостями:

  • бути самомотивованим і організованим
  • бути самопочатком, встановлювати цілі, а потім систематично працювати над ними
  • бути орієнтованим на завдання та зосередженим.

Це основні три якості учня, які допоможуть легше опановувати нові етапи дистанційного навчання в Атмосферній школі.

Детальніше з організацією дистанційного навчання Ви можете ознайомитись на сайті Атмосферної школи.