Правила вибору відеореєстратора

У зв’язку з воєнними діями на території України використання відеореєстраторів заборонене. Але вони можуть знадобитись тим, хто вирішив виїхати на автомобілі за межі нашої держави. Адже дорога – потенційно небезпечне місце, де можуть відбутись аварії та різні конфліктні ситуації, в яких часто складно довести свою правоту.

Якщо ви не довіряєте магазинним консультантам, рекомендуємо ознайомитись з інформацією щодо самостійного вибору якісного гаджета, великий вибір яких представлений на сайті АЛЛО.

Роздільна здатність

Актуальним стандартом є FullHD (1920x1080 пікселів). Інші варіанти є бюджетними і з кожним роком стають все старішими. Деякі з них мають функцію інтерполяції, яка на програмному рівні, розтягуючи зображення, додає йому роздільну здатність. Але при цьому якість зйомки значно погіршується.

Кут огляду

На якість відеозйомки важливу роль грає швидкість руху. Чим вона більша, тим дужче змащуються бічні лінії і чіткою залишається тільки центральна картинка. Тому любителям швидкої їзди краще придбати модель, кут огляду якої становить 120-140 градусів. Тим, хто ніколи не поспішає, можна придбати реєстратор з максимальним кутом огляду, адже за таких умов картинка буде чіткою навіть по краях.

Оптика

Вона може бути в двох варіантах:

  • Скляна – довговічна та надійна, що гарантує чітке та якісне зображення навіть через певний час після покупки пристрою.
  • Пластикова – використовується в недорогих моделях, боїться перепадів температур, через що з часом мутніє та тріскається.

Зйомка за умови поганого освітлення

У темний час доби якість відеозйомки знижується. Наявність функції «нічний режим» дозволить розгледіти події, що відбулись на дорозі в нічний час навіть за повної відсутності освітлення.

Частота кадрів

Чим вона вища, тим чіткіше та плавніше буде відтворюватись запис і простіше можна буде підібрати хороший стоп-кадр. Оптимальною вважається частота кадрів починаючи з 30 к/с.

Карта пам’яті

Необхідна для збереження фотографій і відео, зроблених реєстратором. Оптимальний варіант – від 32 Гб. Не завжди входить до комплектації.

Додаткові можливості

Купуючи автомобільний реєстратор у Львові, зверніть увагу на наявність наступних фішок.

Дисплей

Дозволяє розібратись у ситуації безпосередньо на місці події.

Датчик руху або удару

За виявлення підозрілої активності вимкнений реєстратор увімкнеться і почне запис відео.

GPS-модуль

Зробить прив’язку відеозапису до координат, які можуть виступити додатковим доказом.

Циклічний запис і G-сенсор

Функція циклічного запису дозволяє нові відеоролики писати на старих. Але завдяки G-сенсору важливі записи будуть збережені.

Тип кріплення пристрою

Даним параметром також не слід нехтувати. Іноді після декількох невдалих зйомок деякі користувачі закидають реєстратор, вважаючи, що він має погану якість. Насправді ж проблема може полягати всього лише в неправильному кріпленні реєстратора.

Пристрої кріпляться до лобового скла з використанням вакуумних присосок, двостороннього скотчу або кліпси.