Письменниця Ірена Карпа представила в обласному центрі Прикарпаття «Добрі новини з Аральського моря»

У «Підземному Переході Ваґабундо» в Івано-Франківську відбулася презентація книжки Ірени Карпи «Добрі новини з Аральського моря». Подія зібрала багатьох поціновувачів творчості Ірени, серед яких були справжні фанати, які не тільки читають всі її книжки, а й ретельно відстежують, так би мовити, віхи творчості письменниці.

«Добрі новини з Аральського моря» розповідають про чотирьох українок віком від 19 до 35 років, які опиняються в Парижі, втікаючи від чогось чи щось шукаючи у цьому знаковому для всіх романтиків місті. І ці втечі і пошуки у кожної з них особливі, бо й жінки теж дуже різні Німфоманка-мажорка Богдана, колишня феменка Маша, рокерка-психопатка Хлоя і цілком собі порядна мати двох дітей з блискучою кар’єрою Рита.

Начебто чотири різні історії, як з’ясовується зрештою, пов’язані між собою і в жодному разі не є випадковими. Як каже про цей новий роман сама Ірена «В ньому є все. – елементи детективу, секс, фешн, вишукані паризькі локації і контрастний душ із панку й дебошу точно не дадуть клювати носом. Ідеально для відпустки, як на мене».

Епатажна, феєрична та артистична Ірена, яка чується як риба у воді перед публікою, відразу налаштувала всіх присутніх на потрібну хвилю – було весело та цікаво. Присутність Юрія Андруховича додавала особливого чару цій презентації. Всі книжки для продажу присутні розхапали ще до закінчення зустрічі.

Книжка вийшла у видавництві «Книголав», вже здобула гарні відгуки вдячних читачів і, якщо пощастить, може стати непоганим фільмом.