Парові праски Braun – ефективний та дбайливий догляд за будь-якими тканинами

Базовий догляд за одягом та іншими текстильними виробами полягає не тільки в регулярному пранні, але й у правильному прасуванні. Це дозволяє досягти чистоти, свіжості та акуратного зовнішнього вигляду кожної речі. Щоб ретельно розгладжувати вироби з будь-якої тканини, необхідно купити парову праску Braun у фірмовому магазині. Перед тим, як розпочати вибір, слід ознайомитися з усіма особливостями та перевагами цих приладів.

Серії парових прасок Braun

Електричні праски доступні в чотирьох серіях, кожна зі своїми унікальними функціями.

Початкова серія електропрасок - Браун Текстайл 3. До неї входять універсальні прилади, що поєднують ефективність, практичність та простоту використання. Для підошви цих пристроїв, виготовленої із нержавіючої сталі, характерна запатентована форма FreeGlide 3D. Завдяки цьому електроприлад з легкістю рухається вперед і назад під 360-градусним нахилом і забезпечує розгладження щільних і сильно пом'ятих текстильних виробів.

Серія прасок Braun TexStyle 5 відрізняється легкою вагою та ергономічною конструкцією, завдяки чому підходить для прасування білизни у великих обсягах. Опція вертикального прасування з ефектом відпарювання дозволяє легко позбавитися складок і заломів на шторах та одязі, що висить на вішалках. Підошва Eloxal забезпечує плавне ковзання приладу у всіх напрямках. Деякі моделі прасок Braun п'ятої серії оснащені підошвою Saphir, незамінною для розгладження речей, які мають більш делікатну структуру. Починаючи з цієї серії, пристрої оснащуються системами антинакип та антикрапля, які підвищують продуктивність та термін служби.

Праски Braun із серії Текстайл 7 ідеально розгладжують будь-які види текстильних виробів - від грубого та важкого полотна до легких та витончених мережив. Легке ковзання без ризику пошкодження тканин гарантує запатентована підошва з антипригарним покриттям. У комплектації є спеціальна насадка-подушечка Софт Текстайл Протектор, яка захищає вироби від перегріву та випадкового пропалювання.

Побутові праски Браун Текстайл 9 - найфункціональніші та вдосконалені представники всього асортименту німецького бренду. Ці прилади справляються з розгладженням найскладніших і проблематичних пом'ятостей та складок на всіх видах текстилю. При цьому вони забезпечують дбайливий і надійний термозахист кожному виробу, навіть найкапризнішому та делікатному. Оснащуються місткими резервуарами для води, що дозволяє господині не відволікатися у процесі прасування великої кількості виробів. Безперервна подача пари для обробки виражених заломів та складок забезпечується за рахунок турборежиму. Для безпечної експлуатації передбачена опція самовідімкнення електричної праски Braun.

Ключові переваги: ​​чому варто вибрати праску Braun

Німецьким праскам Браун властиво багато переваг, що вигідно виділяють їх серед подібних приладів від інших фірм:

  • гладкість та плавність ковзання без ризику для текстури тканини та дрібних аксесуарів;
  • потужний паровий носик, що забезпечує проникнення крапельок пари в глибокі шари текстилю;
  • опція самоочищення, що запобігає появі накипу;
  • автоналаштування температурного режиму для кожного типу одягу та текстури тканин.

Купити оптимальну модель праски Braun із серії, що зацікавила, можна в інтернет-магазині Браун-Шоп прямо зараз з безкоштовною доставкою по Києву та інших містах України. Ціни стають максимально вигідними у рамках проведення акцій. Слідкуйте за актуальними пропозиціями від німецького бренду.