Огляд Azure Stack: з чим працювати українському бізнесу

Гнучкі інформаційні рішення допомагають формувати цілісний майданчик для запуску нових проєктів. Це можуть бути сайти з розвитком онлайн-продажів, застосунки, програмне забезпечення тощо. Хмарний сервіс Azure Stack з Київстар допомагає українському бізнесу створювати конкурентоспроможні умови. Цей сервіс є першою в Україні платформою, що використовує для роботи сумісну екосистему з Microsoft Azure.

Як працює Azure Stack: корисний гайд

Бізнес має можливість використовувати мережі Azure Stack, де присутні понад дві сотні хмарних продуктів, програмне забезпечення тощо. Платформа являє собою сумісний проєкт між компаніями Microsoft та Київстар. Використовуючи запропоновану платформу, бізнес може відмовитися від досить дорогого заліза та перейти до більш економних хмар.

Головне, що пропонує Azure Stack з Київстар бізнесу:

  • швидке та безперебійне інтернет-з’єднання з цілодобовим доступом до хмар;
  • створення безпечного каналу для зв’язку та обміну даними;
  • оптимізація бізнес-процесів, які знаходяться у хмарах;
  • застосування у роботі хмар Microsoft за умови розташування сервісів в Україні.

Залучати хмарні технології можна в усіх галузях. Особлива ефективність від цього рішення помітна в банковому та фінансовому секторах, медицині, продажах, виробництві тощо. Збереження даних, готова аналітика та оптимізація витрат є важливими для всіх компаній в різних сферах.

Додаткові переваги: чому варто обрати хмари з Azure Stack

Введення хмарних технологій в інфраструктуру бізнесу є вигідним з огляду на витрати та швидкість запуску проєктів. Тож додатковими перевагами використання Azure Stack є:

  • можливість масштабування та збільшення потужностей за потреби;
  • швидкість та зручність з’єднання завдяки Київстар;
  • безпечне збереження даних через їх розміщення в захищених віртуально та фізично комерційних дата-центрах.

Ще одна вигідна перевага — сплата за користування за моделлю pay-as-you-go. Тобто бізнес платить лише за ті потужності, які використовує.